ב-Online
 
 
 
 
 
 
 
 
הטרמינייטור חוזר גם למשחקי המחשב 
 
 
אסף גנדלר, גיימר

הוא הבטיח לחזור ועכשיו הוא מקיים: 'שליחות קטלנית 3' יגיע עד סוף השנה לכל קונסולות המשחק

 
 
 
 
 
 
 
 
 
חברת אינפוגרם וחברת הפיתוח Black Ops הכריזו היום רשמית על משחק הפעולה החדש Terminator: Rise of The Machines. המשחק החדש, מבוסס על הסרט השלישי בסדרת סרטי 'שליחות קטלנית' אשר צפוי להגיע לבתי הקולנוע כבר ב-02 ביולי. משחק הפעולה החדש יגיע לקונסולות המשחק הביתיות לקראת סוף השנה בלבד.

בדומה למשחק הפעולה החדש המבוסס על הסרט השני בסדרת המטריקס, יציג Terminator: Rise of The Machines קטעי וידאו בלעדיים למשחק, אשר לא יופיעו כלל בסרט. מדובר בחמש דקות בלבד, בהן יככב כוכב הפעולה הוותיק ארנולד שוורצנגר.

מלבד קטעים בלעדיים אלו, ייצמד המשחק החדש באופן מדויק למדי לעלילת הסרט המתקרב, ויציג קטעי וידאו רבים מתוכו. במהלך המשחק נשחק את ה'טרמינייטור' האגדי עצמו, אותו משחק בסרט ארנולד שוורצנגר, נילחם ברובוטים קטלניים חדשים ואפילו בכוחות המורדים אשר יפנו כנגדנו. עלילת המשחק תיקח אותנו לעשרים שלבים שונים, בהם בסיסי צבא בהווה, אזור מרכז לוס אנג'לס ומעבדות, וכמובן שדות הקרב של העתיד.

כמו כן נוכל לשלוט על יותר מעשרים נשקים שונים אשר יגיעו לידיו של שוורצנגר: נשק ה- Arc-Laser של מחשב העל סקיינט, משגר טילים זעיר ורובה סער AR-15 עם משגר רימונים, כולם ברשימה. בשלב זה לא פורסם דבר על גרסה של המשחק למחשב האישי, ושחקני המחשב יאלצו לחכות במתח לפרטים נוספים בנושא. שחקני הוידאו לעומתם, יכולים להתחיל ולתרגל את השורה האל-מותית: Asta la Vista, Baby.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by