ב-Online
 
 
 
 
 
 
 
 
אופנה ממוחשבת: כרטיסים זוהרים 
 
 יש לכם את זה גם בסגול?   
 
עודד ויסמן, גיימר

חברת הרקולס לקחה את רעיון המניבות צעד אחד רחוק מדי, עם כל הכבוד

 
 
 
 
 
 
 
 
 
חובבי החומרה נוהגים בשנים האחרונות 'לשפץ' את מחשביהם. שיפוצים כאלו כוללים 'אובר קלוקינג', תהליך המאיץ את מהירות המעבד, שילוב מערכות קירור במחשב וכמובן שיפוצים חיצוניים שונים, אשר מטרתם להפוך את המחשב האישי למרהיב יותר. שיפוצים אלו נקראים בקהילת החומרה 'מודינג'.

אחד הדברים הבולטים ביותר בתחום המודינג כיום הם ה'לדים': נורות קטנות וחזקות, אשר מאירות את המחשב האישי. נורות אלו משולבות בדרך כלל במחשבים עם אריזה שקופה, ומגיעות כיום כמעט לכל רכיב במחשב האישי.

נראה כי הרכיב האחרון אליו חדרו בימים האחרונים נורות אלו הוא כרטיס המסך: חברת הרקולס, אחת החברות המובילות בתחום כרטיסי המסך, הציגה לאחרונה תמונות ראשונות מכרטיס הרדאון 9800 פרו שלה. הכרטיס החדש בהחלט לא נראה כמו כרטיסים האחרים, בזכות עיצוב חדשני בו מופיעות נורות כחולות בתוך מאוורר כרטיס המסך.

הכרטיס עדיין לא יצא לחנויות העולם, אולם על פי הנתונים הראשונים מדובר בכרטיס מרשים במיוחד - הן מבחינת ביצועים פנימיים והן מבחינת המראה החיצוני. אתר החומרה Guru3d.com, אחד האתרים האמינים ברשת, כבר עובד על ביקורת מקיפה על הכרטיס. מעבר ליופי, האם יצליח הרדאון 9800 פרו של הרקולס להביס את ה GeforceFX של nVIDIA? התשובה לשאלה מסקרנת זו קרובה מתמיד.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by