ב-Online
 
 
 
 
 
 
 
 
מדונה מתחנפת לגולשים 
 
 נערה חומרנית מודל 2003   
 
מערכת חיים ברשת

כאות פיצוי על כך שבגדה באמון הגולשים ושיחררה ל-MTV את הקליפ שהבטיחה כי ירוץ ברשת בלבד, משחררת מדונה את כל האלבום החדש להשמעה ברשת

 
 
 
 
 
 
 
 
 
מדונה לא מפסיקה לפלרטט עם הגולשים. הזמרת, שמוכיחה כל פעם מחדש את יכולתה השיווקית הבלתי נלאית, הספיקה לעשות בשבועות האחרונים הרבה פלאברות ברשת, כל זאת במסגרת הפרומושן לדיסק החדש שלה, American Life.

בתחילת החודש הוציאה מדונה את הקליפ החדש שלה ישירות לרשת (חיבור מהיר וחיבור איטי) והצהירה כי נשבר לה הב****ל מ-MTV, וכי הקליפ החדש בכלל לא יגיע אליהם. אז אמרה... לא חלפו שלושה שבועות, ואחרי שההיסטריה (אם הייתה כזו) שככה, החליטה מדונה "במפתיע" (אשפית שיווק כבר אמרנו?) שאולי בכל זאת נעשה להם טובה, ושיחררה את הקליפ גם ל-MTV.

על מנת לפצות את כל הגולשים שמרגישים מרומים, החליטה המדונה הרחומה לעשות עוד צעד (שיווקי) קטן למדונה, צעד גדול לאנושות, ולהעלות את כל האלבום החדש שלה לרשת, בפורמט שידור סטרים (לא משהו איכותי מדי, כדי שתהיה לגולשים גם סיבה לרכוש אותו).

בשבוע שעבר הספיקה הכוכבת גם לטעום את נחת זרועם של הגולשים. לאחר שהציפה מדונה את רשתות ה-P2P בקבצי Spoof, בהם שופע קולה הענוג קללות נמרצות על הגולשים שהעיזו להוריד את המוזיקה שלה בלי לשלם, הפילו האקרים חובבי P2P והחלפת קבצים את אתר הבית שלה ואף שתלו שם לינקים להורדת כל אלבומיה, (וגם זה כמובן יכול להיות מפורש כעוד מהלך שיווקי מבריק של הגברת, עד שלא יוכח אחרת).
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by