ב-Online
 
 
 
 
 
 
 
 
דרושה: שותפה ליברלית וזורמת 
 
 
מערכת חיים ברשת

חברת RealNetworks הודיעה השבוע כי בכוונתה לקנות את Listen.com, שירות המוסיקה-הזורמת המוביל באינטרנט; המטרה: להפוך למונופול מולטימדיה-אינטרנטי

 
 
 
 
 
 
 
 
 
חברת RealNetworks הודיעה כי תרכוש את חברת Listen.com, המספקת שירותי-מוזיקה-זורמת באינטרנט למנויים. מחיר העסקה: 36 מיליון דולר במזומן ובמניות.

Listen.com, נמצאת בבעלות חברה פרטית, ונחשבת להצלחה גדולה בתחום בעייתי במיוחד: מוסיקה באינטרנט. מנוייה (הרבים - על פי טענת החברה), משלמים כעשרה דולר לחודש עבור גישה מלאה לתכני האתר: ספרייה בת למעלה מ- 300,000 שירים. המנויים יכולים להאזין דרך האינטרנט וללא הגבלה לדיסקים שלמים ואף להוריד רבים מהשירים ישירות למחשבם. החברה נחשבת לראשונה המצליחה באמת להילחם בפירטיות ברשת, גם בזכות העובדה שדאגה להסכמי-שיתוף עם כל חברות התקליטים וגם עם רבות מספקיות האינטרנט-המהיר.

הסכמים אלו, מאפשרים לה הפצה מהירה ומוצלחת של מאגר מוסיקה עצום, דבר המציב אלטרנטיבה לא-רעה בכלל עבור גולשים שאינם מעוניינים להוריד שירים באופן לא חוקי (באמעות קאזה לדוגמה), אך מבקשים ליהנות בכל זאת מיתרונות האינטרנט בתחום.

ההסכמים עם הספקיות, מאפשרים לה לגבות תשלום גם באמצעותן, אופציה נוחה עבור הגולשים החוששים לפרטי כרטיס-האשראי שלהם, ומשלמים בכל-מקרה סכום קבוע לספקית האינטרנט.

העסקה, שאמורה להסגר סופית בתוך כחודשיים, תאפשר ל- RealNetworks, בעלת הנגן הפופולארי RealPlayer, להרחיב ולהעמיק את שליטתה בתחום המוסיקה באינטרנט. לדברי החברה, הרכישה תגדיל באופן משמעותי את מאגר הלקוחות הרשומים שלה, ובכלל, מדובר בצעד גדול נוסף בדרכה להית מונופול-המולטימדיה הראשון באינטרנט.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by