ב-Online
 
 
 
 
 
 
 
 
נבחרי העשור של גולשי נענע 

נבחרי העשור של גולשי נענע

 
 
אודליה ברקין

"געגועי לקיסינג'ר", "החיים על פי אגפא", "כמה יוסי" ואביב גפן - אלה נבחרי התרבות של העשור על פי דירוג גולשי נענע במשאלי נבחרי העשור בתרבות, שפורסמו בחודש האחרון בנענע

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
בארבעת השבועות האחרונים נתנו לכם את ההזדמנות לדרג את נבחרי העשור שלכם בתרבות - ספר העשור, שיר העשור, סרט העשור ואישיות העשור בתרבות. אלה הזוכים שאתם בחרתם בארבעת המשאלים. יצויין כי המשאלים אינם מדגמים מייצגים. כמו כן, בגלל ניסיונות להטות חלק מהמשאלים בצורה מלאכותית, נפסלה ההצבעה על כמה מהמועמדים, והזוכים מייצגים את תוצאות ההצבעה האותנטית של גולשי נענע. ואלה הזוכים:
 

הספר: געגועי לקיסינג'ר

געגועי לקיסינג`ר. הספר הנבחר
 געגועי לקיסינג`ר. הספר הנבחר   
הספר הישראלי הנבחר הוא "געגועי לקיסינג`ר", ספרו השני של אתגר קרת, שזכה ביותר משליש מהקולות. אחריו מדורגים רם אורן עם "פיתוי", מאיר שליו עם "כימים אחדים", "שירת הסירנה" של עירית לינור, ו"סימטת השקדיות בעומריג`אן. "כשמדברים על ספר העשור, בטח לכל בנאדם יש את ספר העשור שלו", אומר קרת לנענע. "ואני שמח מאוד שחלק מהאנשים מצאו את הספר שלי מרגש, ויש בו משהו שהם לוקחים אתם הלאה". קרת עובד כעת על סרט עלילתי בשם "משהו טוטאלי" בבימויו של גור בנטוביץ` (הכוכב הכחול) ובכיכובם של מאור כהן וטינקרבל.
 
 

הסרט: החיים על פי אגפא

ברי סחרוף. ``כמה יוסי``, השיר הנבחר
 ברי סחרוף. ``כמה יוסי``, השיר הנבחר   
על תואר הסרט הטוב של שנות התשעים התנהל מאבק בין "חולה אהבה משיכון ג" ל"החיים על פי אגפא", שהובילו לסירוגין. בסופו של דבר ניצח "אגפא" עם כ-37 אחוזים מהקולות, ו"חולה אהבה משיכון ג`" צעד מעט אחריו עם כ-34 אחוזים. אחריהם דורגו "שחור" ו"החברים של יאנה". ההצבעה על "קדוש" נפסלה בגלל הצפה מכוונת של מאות קולות שנועדה להטות את תוצאות האמת של המשאל. התוצאות שהובאו כאן מציינות את יחס ההצבעה לפני ההצפה.
 

השיר: כמה יוסי

אביב גפן. האישיות (רויטרס)
 אביב גפן. האישיות (רויטרס)   
בתואר שיר העשור זכה "כמה יוסי" של ברי סחרוף. אחריו צעדו איפה הילד? עם "מה שעובר עליי", אביב גפן עם "עכשיו מעונן", וריטה ושלמה ארצי עם "שניים". גם כאן, מועמדותו של "צאי אל החלון" של אייל גולן ואתניקס נפסלה בגלל הצפה מכוונת של מאות קולות מזוייפים. לפני ההצפה, מוקם השיר במקום הרביעי.
 

האישיות: אביב גפןאת תואר אישיות העשור, גרף אביב גפן ברוב קולות של יותר מחצי מהמצביעים. ``זה מאוד מחמיא לי``, אמר גפן לנענע. ``תודה רבה לכל מי שבחר בי. אני מופתע מכמה שהקריאה שלי השפיעה על העשור``. עוד הוסיף גפן, שנמצא בימים אלה בדרכו לאמריקה, שם יעבוד על אלבומו החדש - כי הוא מקווה להמשיך ולחדש לקהל שלו. אחרי גפן מוקמה מסעודה משדרות עם כ-20 אחוז מהקולות, במקום השלישי סולן "טיפקס", קובי אוז. דנה אינטרנשיונל ויעל בר-זוהר סוגרות את הרשימה.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by