ב-Online
 
 
 
 
 
 
 
 
המטריקס ממשיך לשבור שיאים 
 
 
אלעד קפלן, גיימר

משחק המחשב Enter the Matrix עומד ככל הנראה להיות ההפקה הגדולה ביותר בהיסטוריה של משחקי המחשב והוידאו; כמה גדולה? לא פחות מ-6 תקליטורים

 
 
 
 
 
 
 
 
 
המטריקס הוא הכל, מה שאתם נושמים, אוכלים, מה שאתם רואים כאשר אתם מהלכים ברחוב. כל דבר הוא המטריקס והמטריקס הוא כל דבר. אתה, אני, ג'ורג' בוש, כולנו חיים בעולם בדיוני, וירטואלי, אשר מקיף אותנו מכל הכיוונים. לא פלא שהמשחק הולך לצאת על גבי שישה דיסקים.

שמעתם נכון. על פי ידיעות שפורסמו היום ברחבי הרשת, נראה כי שעת הוידאו המלאה שמגיעה עם המשחק, הגדילה אותו מעבר לפרופורציות שאנו רגילים אליהן. בכל מקרה, צפו לקבל עם רכישת המשחק קופסת דיוידי כפולה, דחוסה בדיסקים ירוקים.

Enter the Matrix הוא משחק פעולה חדש אשר מפותח במקביל למחשב האישי ולשלוש קונסולות המשחק. המשחק מפותח על ידי חברת שייני המוכשרת, ובפיתוחו היו מעורבים האחים וצווסקי, צמד המפיקים שהביאו אלינו את סרטי ה'מטריקס'.

המשחק החדש נחשב לאחת ההפקות הגדולות ביותר אי פעם בעולם משחקי המחשב והוידאו: מדובר במשחק פעולה טהור אשר עלילתו משתלבת בעלילת הסרט השני המתקרב: The Matrix Reloaded. המשחק צפוי לצאת לחנויות במקביל ליצאת הסרט לבתי הקולנוע ב-15 למאי, ויכלול קטעי פעולה בגוף שלישי בסגנון מקס פיין, יחד עם מרוצים מסעירים וחידות מאתגרות. למרות יציאתו של המשחק על שישה דיסקים נוצצים, נראה כי למספר הדיסקים הגדול לא תהיה השפעה משמעותית על מחיר המשחק: 229 שקלים.

לצפיה בטרילר למשחק
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by