ב-Online
 
 
 
 
 
 
 
 
משתמש בפונטים גדולים? סימן שיש לך קטן 
 
 
מערכת חיים ברשת

מחקר חדש מצא כי יש קשר ישיר בין הגופנים בהם אתה משתמש לבין האישיות שלך; מסתבר שגם לגודל יש חשיבות. תבחרו בזהירות את הגופנים שלכם

 
 
 
 
 
 
 
 
 
"גופנים בהם אתה משתמש לכתיבת המכתבים שלך מגלים הרבה על האישיות שלך" מגלה לנו ד"ר אריק סיגמן במחקר חדש המכונה "הפסיכולוגיה של הפונטים".

על פי המחקר, בהזמנתה של חברת המדפסות "לקסמרק", הגופנים בהם אנו משתמשים משפיעים באופן משמעותי על דעת הקוראים שלנו; "תהיו זהירים לפני שאתה משתמשים בגופן ברירת המחדל של המחשב. אתם עלולים לשלוח מסרים לא נכונים", הוא מוסיף ומפרט, "כדאי להמנע משימוש בגופני Courier למשל, אלא אם אתה רוצה להראות כחנון מוחלט. הסיבה לכך אגב, היא אולי בשל העובדה שהגופן אהוב במיוחד על ספריות וחברות המתמחות באיסוף נתונים. אם את רואה את עצמך דווקא כבחור/ה לוהט/ת, מומלץ להשתמש בגופנים עדינים יותר, כמו ג'ורג'יה או שלי".

על פי התאוריה של סיגמן, אנשים המעדיפים את גופן אריאל ודיויד, נמנעים מלגבש דעות ושומרים היטב על האנונימיות שלהם. מאידך, אלו שאוהבים במיוחד את "גוטמן יד-ברש" למשל, ידרשו תשומת לב בכל מחיר, גם אם הדבר גובל בידידותיות-מוגזמת, ילדותיות וחוסר רצינות.

בנוסף, רומז לנו סיגמן, "עדיף שהגופן יהיה קטן ומינימלי. גופנים גדולים חושפים חוסר ביטחון. יתרה מזאת, הייתי ממליץ לבחור את הגופן עפ"י המסר שאתם מנסים להעביר בכל מכתב".

בכל מקרה, בפעם הבאה שהבחור מהשולחן ליד שולח לך פתקי-פלירטוט כתובים בכתב יד קטן וצפוף, אל תחכי ואף לדקה נוספת. קצת מזל ואולי תוכלי גם את לזרוק את הסלולרי שלך לכל הרוחות.
.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by