ב-Online
 
 
 
 
 
 
 
 
הבאטלר נוקם את מותו! 
 
 the butler did it (ותודה לד``ר פלדנקרייז)   
 
רויטרס

חברת Ask Jeeves, שעד לעלייתו של גוגל, נחשבה למנוע החיפוש המוביל ברשת, עומדת לשפר את יכולות החיפוש שלה כדי להשיב מלחמה

 
 
 
 
 
 
 
 
 
חברת Ask Jeeves, מנוע החיפוש השני ברשת, עומד להכריז היום (ב') על שדרוג אתר Ask.com כחלק מניסיונה להעלות את קרנו של האתר בעינם של הגולשים, במאבקה נגד מנוע החיפוש הפופולרי ביותר ברשת, גוגל, שכבר מזמן הפך להיות המונופול הרשמי של חיפושי הרשת.

אנשי Ask Jeeves אומרים כי שדרוג ה"חיפוש החכם" יעזור לגולשים למצוא בקלות, במהירות ובצורה אינטואיטיבית את המידע אותו הם מבקשים. החיפוש יעשה על ידי תפירת שאילתות חיפוש אחר מידע, תמונות, מוצרים או חדשות (מזכיר קצת את המתחרים, אבל לא נהיה קטנוניים).

אחד המנהלים בחברה, סטיב ברקוביץ', מסר לרויטרס כי לדעתו יש מספיק מקום לחברה שלו ולעוד כמה חברות נוספות לשגשג בשוק חיפושים המתפתח. לדבריו, שוק זה נמצא עדיין בחיתולים, וטכנולוגיות החיפוש עדיין אינן מושלמות. ב-Ask Jeeves, הוא אומר, "אנו מנסים למצוא אלטרנטיבות. אנשים מעונינים לגשת למידע בצורות שונות. אנו תמיד דגלנו בגישה שלא לגגל את גוגל."

מומחי תעשייה ומתחרים אחרים של גוגל אומרים כי הפער הטכנולוגי בין גוגל למתחרותיה הולך ומצטמצם, ויש הסכמה כי קיים מקום ליותר ממנוע חיפוש אחד בשוק. לשם הדגמה, נסו אתם לחפש את התמונה בראש עמוד זה בעזרת גוגל, ואח"כ הקלידו את המילים "בן גוריון הראש" במנוע החיפוש Alltheweb.com, חיפוש נעים.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by