ב-Online
 
 
 
 
 
 
 
 
Enter The Matrix יוצא לדרך: הכרזה רשמית ורשמים ראשונים 
 
 
אסף גנדלר, Gamer

משחק המחשב המצופה ביותר בעולם הושלם, וכבר יש מי שהעביר עליו סיבוב ומדווח מהשטח

 
 
 
 
 
 
 
 
 
חברת אינפוגרם וחברת הפיתוח שייני שחררו הודעה רשמית בדבר השלמת פיתוחו של משחק הפעולה Enter The Matrix, למחשב האישי ולכל שלוש קונסולות המשחק.

המשחק החדש יגיע לחנויות העולם באותו היום בו ייצא סרט הקולנוע השני בסדרה לאקרנים, ב-15 במאי 2003. יש לציין כי באותו היום בדיוק, תהיה בעיצומה תערוכת משחקי המחשב הגדולה בעולם, תערוכת E3, דבר המבטיח למשחק חשיפה עצומה בתערוכה.

דיוויד פרי, נשיא חברת 'שייני', אמר בהכרזה הרשמית: 'בקרוב, גיימרים מכל העולם יוכלו ליהנות משיתוף הפעולה בין הוליווד ותעשיית המשחקים, בעת שיקבלו מבט מבפנים אל עולם המטריקס'.

במקביל להכרזה זו, פרסם אתר Gamers.com רשמים ראשונים מגרסת הדגמה בת ארבעה שלבים שנחתה לידיהם. על פי האתר, נראה כי היתרון הגדול של המשחק הוא העלילה, המלווה ביותר משעה של קטעי וידאו. קטעים אלו צולמו על בהשתתפות שחקני ה'מטריקס' המקורי ושחקנים נוספים,ובוימו על ידי האחים וושובסקי עצמם. קטעים אלו יוצרים כאמור עלילה השולבת בסרט המטריקס השני, ומתארת את מסעם של הגיבורים, ניאובה וגוסט, הקשור לעלילת ה-Matrix Reloaded.

החיסרון של המשחק, על פי Gamers.com, נמצא דווקא בשילוב סגנונות המשחק: בעוד שרוב המשחק (והחלק המוצלח יותר שלו) מורכב מקטעי פעולה ואקשן בגוף שלישי, ניתן למצוא בו גם קטעי מירוצים והטסת חללית, אשר מחמיאים פחות למטריקס.

למרות ביקורת זו, יש לקחת בחשבון כי בלתי אפשרי לשפוט את המשחק על פי רשמים ראשוניים מגרסה בת ארבעה שלבים בלבד: כדי לדעת מה שווה באמת המטריקס, נצטרך לקחת את הגלולה האדומה, ב-15 למאי.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by