ב-Online
 
 
 
 
 
 
 
 
בבקשה תקרא לי שחור 

בבקשה תקרא לי שחור

 
 
הילה בקמן

איך לדבר ב"עממית", אנשים שרוצים להיות שחורים, פרוייקט אמנותי שמציג אנשים בדיוק כמו שהם, אנשים מאוד מוזרים ויפנים שמתנהגים כמו יפנים

 
 
 
 
 
 
 
 
 

איך מדברים עם מסעודה?

 
REbranding נועד לעזור לתאגידי-רשת לגשר על פער השפה בינם לבין צרכניהם, ומציע להם להחליף את הקול העסקי ההומוגני והלאקוני, בשפת שיווק קלילה, אנושית והומוריסטית, כמו זו של קהל היעד שלהם. ואלה הן תוצאות הצעד הראשון במימוש המטרה - דפי רשת שמקדמים בברכה ובהומור את הגולשים.
 

בבקשה תקרא לי שחור

 
אך לפני לא הרבה יותר מ-50 שנה, השפילו אותם ונהגו בהם כבתתי-אדם. היום, שעה שתרבות הראפ-היפ הופ הולכת וצוברת פופולריות, מתפתחת ופושה לה תופעה חדשה - ניגר וואנאביז - לבנים שרוצים להיות שחורים, ובאמריקאית Wiggers . את גילוייה של התופעה - במחוות ובלבוש אה-לה גנגסטאר אמסיז מהגטו, תוכלו למצוא כאן, כולל ניתוח של התופעה, דרך ביטוייה המגולמים בכל אחד מהוויגרז.
 

כדרך הטבע

 
"משהו שכל אחד מאתנו חווה במידה מסויימת של גאווה, בושה, הרהבה או איפוק". נאמר בפתיחה המציגה את הפרוייקט האמנותי שנושא את השם 'עירום'. הייחודיות שלו הוא בהצגת אנשים רגילים, כמוני, כמוכם, שהחליטו להתפשט לפני המצלמה. כאן, לא ניתן ייצוג לגופות בנויים היטב, חלקים ומהוקצעים, אלא לעירום שאפשר להזדהות אתו, שלא נועד לגרות, שמחזיר לגוף החשוף את ערכו הנטורליסטי האבוד, עירום מכל המשמעויות המיותרות שהועמסו עליו.
 
 

מצעד המוזרים

 
כל יצור אנושי הוא מיוחד וחד-פעמי, אך יש כאלה שמעניקים למושג ייחודיות ערך מוסף, ומעט פריקי, למותר לציין. גלריית האנשים הכי ביזאריים בעולם כוללת אנשים שביצעו שינויים בגופם כדי להפוך לחתול, לפנתר וללטאה, אישה שיודעת לגרום לעיניה לצאת מחוריהן, אדם שממגנט אליו חפצי מתכת, אחר שמחדיר נחש דרך הנחיר ומוציא אותו דרך הפה, ופריקס קיצוניים נוספים, ופרטים אודותיהם.
 

מטורפים היפנים האלה

 
פעם אחר פעם, מצליחים היפנים להדהים בגילויי הביזאריות המגוונים שלהם. והפעם, ההמצאות המהממות שרקחו מיטב המוחות היפניים - מקבץ דברים שמעולם לא שיערתם שחסרים לכם. למה להרוס - כל מילה מיותרת - כנסו והתרשמו בעצמכם.
 

לפתוח תיקים בבקשה

 
לא ברור אם מרכיב גנטי הוא זה שאחראי על העובדה שנשים משתעבדות לפריטים מסויימים, וגברים לאחרים, או שדווקא האשמה מוטלת לפתחה של החברה. כך או כך, יש פריטים שגברים ונשים לא זזים בלעדיהם, הנחים להם דרך קבע בתיקיהם. הציצו על תכולתם של תיקי הגברות והגברים ולמדו דבר או שניים על ההבדלים בין המינים.
 
 
נתקלתם באתר שיכול לעניין אותנו? שלחו אותו אלינו
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by