ב-Online
 
 
 
 
 
 
 
 
אז קנו לעצמכם מתנה לחג 

אז קנו לעצמכם מתנה לחג

 
 
עידו קינן

אבל השנה הולכים בגדול: בובת צמר של סדאם עם טיל פטריוט אישי, חבילת קלפים של בכירי השלטון העיראקי, ואולי בובת מין בצורת כבשה? "חיים ברשת" מביא לכם את המתנות המגניבות באמת לחג

 
 
 
 
 
 
 
 
 
מי רוצה לשחק מלחמה?
 מי רוצה לשחק מלחמה?   
מה, עוד פעם לבקש פלייסטיישן 2 לאפיקומן? כמה פלייסטיישנים שתיימים אתם כבר צריכים? השנה הולכים על מתנות אקסטרים, שאפשר למצוא בעיקר (ולפעמים רק) באינטרנט שלנו. אז, שלא יעבדו עליכם.

קלף לא-מנצח

אז העיראקים, הם ניצחו או הפסידו? עדיין לא ברור, אבל המבוקשים שבהם מופיעים על קלפי משחק, שהצבא האמריקאי חילק לכוחות הלוחמים בשטח, כדי שיוכלו לזהות וללכוד את חברי חבורת הזבל "עלי כימיקלי", "גברת אנת'רקס" ו"דוקטור מוות". חסר רק קלף של המסביר הלאומי של עיראק, מוחמד סעיד אל-סאחף (המנוח?). והנה עוד הוכחה שהאמריקאים משחקים בעיראקים. להשיג בבסיס הצבא האמריקאי הקרוב למקום מגוריכם.
 

המשפחה המלכותית

שרון! שרון! ראית את הבובה שלי?
 שרון! שרון! ראית את הבובה שלי?   
אוזי, איזה בובה אתה. וגם שרון. וקלי. וג'ק גם בסדר. כל המשפחה המלכותית, בגירסת בובת האקשן (כמו שאומרים באמריקאית), מוצעת למכירה תמורת 13 פאונד החתיכה. חוץ מלהיות האוסבורנים, שיש הגורסים שזה מספיק, הבובות גם יודעות לומר משפטים מפורסמים של הדמויות מהסדרה. בלחיצת כפתור, תוכל בובת אוזי למלמל הברות לא ברורות במבטא קוקני. יונה קטומת-ראש לא מצורפת.
 

סדאם רך ונעים

לישון עם האוייב. בובת סדאם
 לישון עם האוייב. בובת סדאם   
שילוב של שתי המתנות הנ"ל אפשר למצוא בחנות של מכשפת הוודו, סקאלי אלי, שמוכרת בובת צמר של סדאם חוסיין. הבובה נמכרת בליווי טיל פטריוט, גם הוא מצמר, אותו היא ממליצה לדחוף ל"איזור האסור לטיסה". כך תוכלו, אם תרצו, לעשות מעשה סדום בסדאם.
 
 

כבש כבש תרדוף

בקרוב לנקרופילים חובבים: דולי מתהפכת בקברה
 בקרוב לנקרופילים חובבים: דולי מתהפכת בקברה   
יש אנשים שמגעיל אותם סקס עם סדאם, ובכלל עם אנשים (רמז: למה הסקוטים לובשים קילט? כי הכבשים שומעות ריצ'רץ' נפתח מקילומטרים). הם יכולים ליהנות גם בלי להתעלל בחיות האומללות עם המתנה המושלמת: RealSheep, בובת-מין של כבשה. "זה היה הסקס הכי טוב שהיה לי אי פעם!", אומר עליה שדרן הרדיו הווארד סטרן, אחד שמבין דבר או שניים ביחסי מין, "ה-RealSheep הזאת יותר נעימה מטלה אמיתי!"
 

שתיקת הברווז

אם כולם אומרים לך שאתה נראה כמו ברווז...
 אם כולם אומרים לך שאתה נראה כמו ברווז...   
גפילטע-פיש זה פאסה. הטרנד החדש בארוחת הפסח הוא כריכי ברווז קרים. כדי לתפוס ברווז, צריך לחשוב כמו ברווז, להיכנס לו לתוך הראש. כאן באה לעזרתכם "מלכודת הברווז", שתאפשר לכם להערים על העוף המגושם ולכבד בו את אליהו הנביא.
 

אש? זין אני אתן לך אש!

כמו אש, אש על הפנים. רק עם האצבע
 כמו אש, אש על הפנים. רק עם האצבע   
אין דבר שאומר "חג פסח שמח" טוב יותר ממצית. ואם זה מצית שנראה כמו יד ששולפת אצבע אמצעית, על אחת כמה וכמה. ואם כשמדליקים אותה היא גם אומרת "לך תזדיין" – דיינו.
 

אנו חיים בצוללת ירוקה

You give me fever
 You give me fever   
מגיפת ה-SARS קטנה על איאן מירס: יש לו נגיפי שפעת מקוריים של פול מקרטני, ממנו נדבק לאחרונה. הוא מציע אותם למכירה בכלי פלסטיק אטום, כשהם שמורים במצב מצוין. הבעיה היחידה היא שהם שמורים בתוך מוחטה ירקרקה של מירס. אבל מה לא עושים בשביל אליל נעורים?
 

יד ראשונה מאסטרונאוט

 
לסיום, מי מאיתנו לא רוצה חתיכת היסטוריה אצלו על המדף? למשל, שאריות של מעבורת החלל קולומביה? בקשי זאת מבן-זוגך: מי שלא התבייש להבטיח לקטוף לך את הירח אם תרצי, ודאי לא יתקשה להשיג כמה שברי חלל.

חג שמח
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by