ב-Online
 
 
 
 
 
 
 
 
מילניום? זה מה זה @אסה 

מילניום? זה מה זה @אסה

 
 
דביר וולק ויוני שדמי

הכנתם קונסרבים? פראיירים. נסעתם לניו-יורק? אכלתם אותה. סמכתם על הבנקים? נו, באמת. כדי למנוע עוד אי-הבנות מצערות שכאלה, מגישה לכם נענע את המדריך האלטרנטיבי לקדחת המילניום

 
 
 
 
 
 
 
 
 

לא: ממ"ד / כן: הבור

מה עדיף, קונסרבים או מסע קטל וביזה?
 מה עדיף, קונסרבים או מסע קטל וביזה?   
אוקיי, בואו נודה בזה. או שהשיבושים מבאג אלפיים יהיו מינוריים - שזה אומר שאתם אולי תתבעסו מפקקים במשך יומיים שלושה כי לא יהיו רמזורים, או שיהיה קצת עומס על הטלפונים - אבל השמיים לא ייפלו. מצד שני, תמיד קיימת האפשרות שכורים גרעיניים במדינות מזרח אירופאיות שאתם לא יודעים לבטא את השמות שלהם ידלפו, פיגועי טרור ענקיים של בין לאדן יהרסו לכולם את המסיבה, וטילים גרעיניים יעופו בכיף ויעשו יופי של זיקוקים לפתיחת השנה.

בשני המקרים, אין ממש טעם לשבת כמו טמבלים בממ"ד עם מים מינרליים וקונסרבים. או שזה יהיה מיותר, או שזה יהיה, איך נאמר, באמת מיותר. אנחנו אומרים: אם יש לכם קשרים במערכת הביטחון, תבלו את הסילבסטר בבור. אם לא יועיל, לא יזיק (וגם שמענו שמשרתות שם בחורינות חתיכות).


 

לא: אגירת מזון / כן: אגירת נשק

הקפידו להתרחק מכורים גרעיניים בשבוע הקרוב, ילדים
 הקפידו להתרחק מכורים גרעיניים בשבוע הקרוב, ילדים   
הכספומטים הפסיקו לפעול, אין חשמל, אין טלפונים, אין אוכל, ומהר מאוד מתחיל בלאגן מטורף בכל מקום. מה תעשו? תשבו בבית לאור נרות ותאכלו פסוליה מקופסאות, או תקחו את המאג של אח שלכם שמשרת בצנחנים (שהעלמתם לו מבעוד מועד, ובגללו עכשיו הוא יושב בכלא ארבע)? ובכן, ברור שהרבה יותר כיף לצאת למסע קטל וביזה. לכן, טלו הנשק, טלו מחסנית, צאו אל הרחוב, ותתחילו לעשות שמיייח! הערה חשובה: שימו לב לא לכוון על חתיכות, משום מה הן לא מוצאות את זה מרשים במיוחד.

לא: מסיבות סילבסטר / כן: חבילה הגיעה

למרות שכידוע סילבסטר היה קדוש לא נחמד בכלל שרדף יהודים בכל הזדמנות כחמלניצקי בשעתו, ולמרות שאין כמו ציפייה ארוכה למסיבה בכדי להבטיח במלוא מאת האחוזים שאותה מסיבה תכשל כישלון גמור ומוחלט, הרי שבכל זאת יצאו המוני בית ישראל להשתכר כדבעי ערב הבאג. בילוי אלטרנטיבי עדיף, בטוח, וגם מגניב בהרבה הוא חזרה לימי משחקי הלוח הנושנים - ואין משחק יותר נושן מ"חבילה הגיעה", משחקו הנודע של אפרים קישון, בו השחקנים נאבקים בביורוקרטיה הישראלית ובפקידים וטכנוקראטים אפלים בדרכם להוציא חבילה מלאת לירות וליש"טים מלבלבים מבית המשטרה החיפאי של שנות החמישים.


 

לא: טילים ביניבשתיים / כן: הכור בטיזיסטאן

הספינקס מוכן. רשמית
 הספינקס מוכן. רשמית   
זאת אולי תחזית מאוד פופולרית בקרב כל מיני פסימיסטים שנורא נורא רוצים שהעולם ייגמר כבר (ואפשר, בינינו, להבין אותם), אבל בואו נהיה רציניים. עם כל הכבוד לבאג, אין טיל גרעיני שמשוגר בלי שמישהו מסובב מפתח ומקבל פקודה מגבוה מאוד, ככה שאין מה לדאוג באמת. אבל כורים גרעיניים, למקרה שלא ידעתם, הם ממזרים מסוכנים לא פחות, והרבה הרבה פחות צפויים. כי טיל בליסטי משוגר, עף, נוחת ועושה פטריה. סה טו. אבל כור? לך תדע באיזה מצב רוח הוא יהיה לכבוד המילניום, והאם המחשב שלו חושב במקרה שבגלל שהשנה היא 1900, יש לו עוד איזה 50 שנה עד שהוא יצטרך להזרים מים לקירור. והתוצאה: קאבווום!


לא: האחד בינואר / כן: ה-29 בפברואר

וכשמעבר המילניום יעבור בשלום ואתם תסבלו במסיבה גרועה כמו בכל סילבסטר, כשנראה היה סוף סוף שכל שטות הבאג הזו תעלם אחת ולתמיד, יחזרו מומחי המחשבים חמוצי הפנים ויתריעו על התקלה הבאה: ב-29 בפברואר 2000 תתחסל הציוויליזציה כפי שאנו מכירים אותה. או שלא. כך או כך, כתוצאה מעוד טעות תיכנות טיפשית שקשורה לשנה המעוברת של הנוצרים, ייתכן שתופעות באג האחד בינואר יחזרו בגדול עם תוספות וקינוחים באחד במרץ. יש למה לחכות, תודו.לא: השועל מקהיר / כן: המטורלל מטהרן

בעוד מיודענו מובארק, הוא הוא "הספינקס מקהיר", נקט במדיניות של התעלמות עזת מצח מהבאג (ועל כן מצרים היא אחת המדינות הכי פחות מוכנות לבאג), הרי "שהאייאטולה המנמנם", הלא הוא "הפנתר מפרס", נקט בטקטיקה מחוכמת בהרבה: תשתיות הטלהקומוניקציה והבנקאות במדינה נמצאות גם כך במצב כה גרוע, טוענים מומחים, עד כי באג-שמאג אחד בקושי יזיז להן. סחתיין. 
 

לא: רובי וויליאמס / כן: ננסי ברנדס

הכינו את הבוחטות, אחים
 הכינו את הבוחטות, אחים   
זוכרים שלפני שנה-שנתיים כשהייתם אומרים למישהו "מילניום", היו עוד כמה אנשים שהיו צריכים הסבר מה זה המילליול הזה ולמה הוא טוב? ובכן, אחד האנשים שאחראים להחדרת המושג הכה מאוס הזה לכל משפט שני, הוא ללא ספק רובי וויליאמס, אותו זמר בריטי בעל קול מעצבן שהוציא לפני שנה בערך את הלהיט בעל אותו שם, שאחר כך אפילו זכה לגירסה בלתי נסבלת עוד יותר, אם זה אפשרי בכלל, של ליאון רוזנברג בטקס מלכות היופי. אנחנו אומרים, לא עוד להיטי מילניום, סיכומי מילניום, תחרויות מילניום - תנו לנו את הבידור הפשוט והישן שאנחנו אוהבים. תנו לנו את ננסי ברנדס, ותוסיפו איזה צ`ורבה בצד.

לא: ניו-יורק / כן: איי צ`טהאם

קודם כל, סביר להניח שאם אתם קוראים את השורות האלה יום לפני הרגע הגדול, אתם בטח לא שוהים עכשיו בניו-יורק, שזה כבר טוב. אתם יודעים כמה אנשים יהיו שם? וכמה שוטרים? וכמה לכלוך? שלא לדבר על ההתראות המטורפות על פיגועים. בקיצור, מי שיוצא לקבל את המילניום במרכז ניו-יורק, צריך להיות קצת, אפעס, טמבל/משוגע/מתאבד/טרוריסט. מצד שני, שימו לב לאיי צ`טהאם בניו-זילנד: זהו המקום המאוכלס הראשון שבו תתחלף השנה, ולמרות ציפיות המארגנים ל2500 איש יש שם רק 650 מטורפי-מילניום, ככה שיש הרבה מקום באכסניות. אמנם מזג האוויר שם הולך להיות קצת גשום בימים הקרובים, אבל מה זה קצת גשם לעומת ההזדמנות להיות בין 650 האנשים הראשונים שיידעו איך נראית שנת 2000 מבפנים. בקיצור, זה המקום להיות בו, במקרה ואתם מתלבטים עדיין.


 

לא: כספומטים / כן: חזירים מפלסטיק

"הכל בסדר", מבטיחים-מרדימים הבנקים והרשויות, ממש כמו שהבטיחו שאנרגיה גרעינית בטוחה לשימוש, ממש כמו ש"מצבנו מעולם לא היה טוב יותר", ממש כמו שהמחבל מקו 300 התחלק ונפל לו ושבר את מפרקתו, השליימזל. הלאה דור האספרסו, הפק"מ והעובר השב, פנו דרך לחזירים מפלסטיק, קופות חיסכון של "דן חסכן" והבלטה הרופפת בחדר השינה של הילדים. הכינו את הבוחטות, יהודים.


לא: שלום גלובלי / כן: אס.איי.אס

ה-SAS, הלא הוא הSpecial air Service- הנודע, סיירת מטכ"ל של מיודעינו הבריטים, הוא הגוף הראשי שאחראי על ההיערכות המיוחדת של הצבא הבריטי לקראת באג .2000 פלוגות סער חמושות נערכו במרחק של 10 דקות מכל הערים הגדולות בכדי לדכא מהומות וביזה פוטנציאלים, "סיירות עירוניות" צוידו בגז מדמיע וציוד לפיזור הפגנות שלא היה מבייש גם את הימים הקשים ביותר של פתיחת המנהרה, ויחידת המסוקים של משטרת לונדון תזרע מהאוויר גז, מים קפואים, ובמקרים חמורים במיוחד גם אש חיה, במקרה שהחוגגים ישמחו קצת יותר מדי. תה של פייב אוקלוק, מישהו?

לא: סטייק טרטר / כן: קילו קמח

חשוב לזכור, חברים, שהשורה התחתונה היא שלמרות שהסיכוי לכך אינו גדול, בכל זאת קיים איזה צ`אנס שהציביליזציה כולה תרד לביוב עוד דקה-דקותיים, וכל אותם פרנואידים שאגרו קמח ומים יצאו הכי כלים עם התגשמותה של הנבואה הקוסמית. אז הכניסו עוד מחסנית לעוזי מהמילואים, ידידינו, כי כשהבאג יבוא לא יהיה זה המחשב האישי שיאבק עימכם על מאגרי המזון היקרים - יהיו אלה השכנים מלמטה.

 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by