ב-Online
 
 
 
 
 
 
 
 
חאראקירי און-ליין זה אנחנו 
 
 לצורך הבהרה: התאבדות זה לא להיט   
 
מערכת חיים ברשת

האינטרנט הזה, רק צרות יש איתו. שלושה צעירים התאבדו בצוותא לאחר שיצרו קשר באתר יפני המיועד לעידוד וקידום ההתאבדות באי המבודד

 
 
 
 
 
 
 
 
 
שני גברים ואישה אחת נמצאו ללא רוח חיים במכונית בהרים שמחוץ לבירה היפנית, טוקיו, במהלך סוף השבוע שעבר, במה שנחשד כמקרה נוסף של בריתות התאבדות שקושרים ביניהם צעירים יפאניים על גבי רשת האינטרנט, כך מסרה משטרת טוקיו.

המכונית, מלאה בגז פחמן חד-חמצני שנפלט מפחם שנשרף על ידי תנור חרס נייד, התגלתה ביום שבת בצד דרך הררית באיצ'יארה, מרח של כחמישים קילומטרים דרום מזרח לטוקיו.

סטודנט בן 26 מהאוניברסיטה המקומית נמצא יושב ליד ההגה ופועל תעשייה בן 33 מהעיר טסו, (300 ק"מ מערבית לטוקיו), אשר נמצא מוטל בספסל האחורי כשלצדו יועצת תזונה (לשעבר) בת 22 מפרברי טוקיו.

"סביר מאוד להניח כי האנשים האלה הכירו האחד את השני דרך אתר אינטרנט המוקדש לבריתות התאבדות", מסר קצין מתחנת המשטרה באיצ'יארה. "המקרה נראה דומה מאוד למקרים קודמים בהם מעורבת רשת האינטרנט כגורם מתווך בין האנשים שהתאבדו".

תשעה אנשים מתו בנסיבות דומות בשלושה מקרים שהתרחשו מאז -11 לפברואר. הסברה היא שהאנשים הללו מצאו האחד את השני ויצרו את הקשר באתר יפני המוקדש לעידוד התאבדות.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by