ב-Online
 
 
 
 
 
 
 
 
להציל את האזרח מוחמד 
 
 עוד בסוף יתברר שבכלל התנהגו אליה יפה   
 
מערכת חיים ברשת

והנה לכם דרך נפלאה לזכות בגרין-קארד המיוחל – עצומה ברשת קוראת לתת אזרחות אמריקאית לאזרח העיראקי שעזר לקומנדו האמריקאי להציל את טוראית לינץ' מהשבי

 
 
 
 
 
 
 
 
 
חייל מארינס לשעבר, ריק דימרקו, פצח ביוזמה חדשה והקים עצומת און ליין, הקוראת להעניק אזרחות אמריקאית לאזרח עיראקי אשר עזר להציל את טוראית ג'סיקה לינץ', החיילת האמריקאית שנפלה בשבי העיראקי, על ידי כך שהוביל את כוחות החילוץ אליה.

דימרקו, בן ה-57 מפרבר של העיר קליבלנד, אמר כי ההומניות שמעשיו של האיש נגעה לליבו, והוא קורא לאנשים רבים ככל הניתן, שהעניין נגע לליבם גם כן, לחתום על העצומה.

גיבור היום אליו מכוונת העצומה, הוא עורך דין עיראקי, המזוהה בשם מוחמד בלבד, הלך לבקר את אשתו שהייתה מאושפזת בבית החולים סדאם שבנאסיריה. בעת ביקורו בבית החולים, הוא הבחין בתנועה ערה של כוחות אבטחה מיוחדים במקום מסוים, והבחין כי המדובר בכוחות השומרים על שבוית המלחמה לינץ'.

מוחמד שב וביקר במקום פעמיים, הכין ושרטט מפות מדויקות של מקום הימצאה, ואמר לכוחות המארינס כמה חיילים עיראקים מופקדים על השמירה על השבויה. בלילה שבין ה-1 ל-2 באפריל, פרצו הכוחות המיוחדים של צבא ארה"ב לבית החולים וחילצו משם את החיילת.

העצומה קוראת למתן אזרחות לאיש, כיוון שזה סיכן את חייו (ואת חיי משפחתו) בעת ששיתף פעולה עם כוחות הצבא האמריקאי. יש להניח כי אם יוודע הדבר ברבים, יש להניח כי החיים בעיראק יכולים להפוך למאתגרים במיוחד עבורו.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by