ב-Online
 
 
 
 
 
 
 
 
הממשל האמריקני יאסוף פורנוגרפיית ילדים 
 
 
מערכת חיים ברשת

ישתמש במאגר הממוחשב כדי לזהות קורבנות חדשים של התעללות מינית ולספק לרשויות האכיפה מידע שיעזור להן להציל את הילדים

 
 
 
 
 
 
 
 
 
משרד המשפטים האמריקני שוקד בימים אלה על הכנת קטלוג ממוחשב של פורנוגרפיית ילדים, שישמש את רשויות אכיפת החוק לזהות קורבנות של התעללות מינית. "המטרה הראשית היא לזהות ולהציל ילדים שמתעללים בהם כרגע", אמר מייק נדרלנד, ראש מרכז ההברחות המקוונות במכס האמריקני, לסוכנות AP שמדווחת על הפרוייקט.

המערכת תשווה תמונות חדשות לישנות, וכשתזהה תמונה חדשה "זה סימן שיש לנו קורבן חדש שעלינו לחפש", אמר נדרלנד. חוקרים במספר מדינות תרמו את התמונות למאגר, שיהיה ריכוז פורנוגרפיית הילדים הגדול העולם, כמו גם ה-FBI, השירות החשאי, רשויות הדואר וקבוצות להגנת ילדים.

המערכת הממוחשבת תבחן את צורות וצבעי התמונות המגיעות אליה כדי לבחון אם הן כבר קיימות במערכת, או שמדובר בתמונות חדשות. או אז תבדוק המערכת אם מדובר בתמונה עדכנית, ובמקרה הצורך תעביר את התמונות הרלוונטיות לרשויות החוקרות והאוכפות. מערכת דומה קיימת כבר היום, אך היא קטנה הרבה יותר ומתוחכמת הרבה פחות.

הסוכנים שיעבדו על המערכת החדשה יוגבלו באופן ניכר. לא תהיה להם גישה לתמונות שאינן חלק מחקירה ספציפית, ולא תהיה להם גישה כלשהי לזהות הילדים, כשזו ידועה. במקרה וסוכן ירצה לקבל מידע על אחת התמונות, המערכת תפנה אותו ישירות לסוכנות ש"תרמה" את התמונה המקורית למאגר.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by