ב-Online
 
 
 
 
 
 
 
 
IBM תתחרה באופיס של מיקרוסופט 
 
 
מערכת חיים ברשת

IBM רוצה לעצב לכם מחדש את המשרד: מוציאה חבילת תוכנות משרדיות שאמורה להתחרות עם משפחת מוצרי האופיס של מיקרוסופט

 
 
 
 
 
 
 
 
 
חברת המחשבים IBM עומדת להוציא לשוק חבילת תוכנות משרדיות מבוססות Java, אשר ינוהלו על גבי צד השרת (Server-side). חבילת התוכנות תופץ באתר ה-Websphere של החברה. כך נמסר מאתר המחשבים CRN. צעד זה של IBM יכול בהחלט להיחשב כיריית הפתיחה של מאבק איתנים, בין IBM לבין מיקרוסופט וסאן מייקרוסיסטמס.

הענקית הכחולה מכניסה עצמה לזירה צפופה למדי. חברת סאן מציעה את חבילת הסטאראופיס שלה בשתי גרסאות האחת עבה ומנופחת והשנייה דקיקה, עבור מסופים ללא הרשאות נרחבות. מייקרוסופט ו-Citrix מאפשרות לאתרים להריץ אופיס ללקוחות קטנים גם כן.

IBM מתחילה בשיווק התוכנה, בפורטל הרשת שלה, Websphere, ולעת עתה מדובר בשירות ללא תשלום נוסף ללקוחות האתר. חבילת התוכנות מוצנעת בצורה כה מוצלחת באתר, כך שרוב הסיכויים הם שנכון לעכשיו, היא לא תעורר הדים רבים מדי, ולא תעורר את תשומת ליבה הדורסני של מיקרוסופט.

אך כאמור, המבחן האמיתי של חבילת התוכנות החדשה של IBM הוא המבחן שעמד בפני כל המתחרים של מיקרוסופט בתחום זה: הלקוחות שאמורים להשתמש בתוכנות הם אלו שיחליטו אם מדובר במוצר טוב. וכדי שארגונים גדולים יעברו להשתמש בו, המוצר חייב להיות ממש טוב.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by