ב-Online
 
 
 
 
 
 
 
 
דסטין יחזיק לך את הציצי 

דסטין יחזיק לך את הציצי

 
 
הילה בקמן

רגעים מופלאים של ידידינו המזונבים, כרטיסי ביקור עגומים, פנטזיות על סלבז והסלולריים של חנה בבלי

 
 
 
 
 
 
 
 
 

הבוגר, גירסת הפוש-אפ

זה כאילו עולם הזוהר, כזה
 זה כאילו עולם הזוהר, כזה   
מישהי מעוניינת לרכוש חזייה בעיצובו של דאסטין הופמן, במחיר 575 דולר בלבד? אמנם מעט יקר, אך המטרה מקדשת את המחיר. בימים אלה, נמכרות בסות'ביס חזיות בעיצובם של כוכבי הבידור ההוליוודיים הכי חמים דוגמת שריל קרואו, ג'ניפר אניסטון, פמלה אנדרסון ועוד רבים וטובים, שהקדישו מזמנם וממיטב כשרונם למען תמיכה במחקר סרטן השד.
 

מזניב!

גיחי גיחי, צחוק של יגאל שילון
 גיחי גיחי, צחוק של יגאל שילון   
כל מי שחי במחיצת חתול, מוצא את עצמו, לא אחת, מרותק לכל תנועה של שותפו המזונב. חתולים מספקים 'רגעי קודאק' למכביר, ולכן יש כל כך הרבה תמונות של חתולים ברשת. כאן לוקטו התמונות (חלקן מבוימות או מעובדות בפוטושופ) הכי מצחיקות ומקסימות שאפשר למצוא ברשת. מי שמבין רוסית יוכל גם לקרוא את ההערות תחתיהן. הנאה צרופה.
 

תוגת כרטיס הביקור

אירוניה למכירה
 אירוניה למכירה   
כשעבר למנהטן, החל יו מקלואד לאייר על הצד האחורי של כרטיסי ביקור עת ישב בברים מקומיים. הפורמט של כרטיסי הביקור איפשר לו להעביר בצורה מיידית את חווית המעבר העגמומית-מבולבלת-ריקנית שלו לניו יורק התוססת לנייר, בעזרת קווים מינמליסטיים וטקסטים רוויי אירוניה-עצמית. האירוניה, אגב, למכירה.
 
 

כה אמר הראמספלד

שוק ועוואנטה
 שוק ועוואנטה   
אם דאגתם שמא פניני החכמה של להטוטן המילים, הגאון הוורבלי אשר רק הנשיא עצמו יכול לו - הלוא הוא דונאלד ראמספלד, הלכו לאיבוד - הסירו דאגה מלבכם. בספריית הציטוטים של שר ההגנה האמריקאי, תוכלו למצוא את מיטב קטעי האודיו של ציטוטים מפיו מפיק המרגליות.
 

סוציאלולרי

אמן תקבלו סרטן
 אמן תקבלו סרטן   
בימים רחוקים, כשלמישהו היה לומר דבר מה למישהו רחוק, הוא היה עושה את זה באמצעות הטלפון הביתי או מטלפון ציבורי מבודד. היום כמעט כולם, זאטוטים עד קשישים, מחזיקים בטלפון סלולרי, שמאפשר להם לנהל שיחות, לעתים רמות קול, בכל מקום ציבורי. כאן ישנן חמש הצעות לטלפונים סלולריים סוציאלים, שבדרכים שונות (ומשונות) מחנכים את המשתמשים שלהם להתנהגות נעימה יותר לסביבה.
 

חלום עליכם

אני אלך על מריצה, ברשותכם
 אני אלך על מריצה, ברשותכם   
מי מאתנו לא שגה בפנטזיות על סלבריטאים נחשקים? עכשיו יש לכם הזדמנות להעמיק את הפנטזיה ולגלות מיהו הסלב שאתו באמת הייתם רוצים לצאת. אם עד היום לא גיבשתם את זהותו/ה בעצמכם, כל מה שעליכם לעשות כדי לגלות אותה, הוא לבחור את המין המבוקש ולענות על שבע שאלות פשוטות.
 
 
נתקלתם באתר שיכול לעניין אותנו? שלחו אותו אלינו
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by