ב-Online
 
 
 
 
 
 
 
 
היועץ של מר נמרודי 
 
 Personal Digital Assistant. שני   
 
עידו קינן

עופר שני, פליט וואלה ונטקינג, התמנה ליועץ בתחום התוכן הדיגיטלי בקבוצת מעריב; "יהיה אקשן באתר מעריב", הוא מבטיח, "זה יהיה אתר שאתה ואני ניכנס אליו בבוקר"

 
 
 
 
 
 
 
 
 
סמנכ"ל התוכן היוצא של וואלה, עופר שני, מונה לתפקיד יועץ מיוחד של עופר נמרודי בתחום התוכן הדיגיטלי בקבוצת מעריב. בין השאר, יפעל שני לשיפור אתר האינטרנט של מעריב והגדלת הפופולריות שלו.

שני (28), ממקימי נטקינג המנוח וערוצי התוכן של וואלה, בהם וואלה חדשות ו-וואלה רדיו, הודיע לאחרונה על פרישה מוואלה לאחר ארבע שנות עבודה. עם פרסום ההודעה, אמר שני לחיים ברשת שטרם החליט לאן ימשיך, והוסיף: "אני שוקל לשנות אווירה מדינתית". שמועות דיברו על מיזם משותף שלו ושל גדי הדר, לשעבר מנכ"ל וואלה, באוסטרליה.

ביום ה', דיווח אביב הורביץ ב"העיר" על מינויו של שני ליועץ התוכן הדיגיטלי של מעריב. זאת, לאחר שלפני מספר חודשים פנה עורך מעריב, אמנון דנקנר, לשני ולעורך התרבות בוואלה, גיא אסיף (לשעבר עורך "תרבות מעריב"), בניסיון לגייסם למעריב אינטרנט. שני ייכנס לתפקיד יועצו של נמרודי, עוזר יו"ר מועצת המנהלים של מעריב, ביום א' הבא, והסביר לחיים ברשת שמדובר במינוי זמני, לארבעה חודשים בלבד.

מה תעשה שם?
"כל מה שצריך בשביל להתאים מותג מדיה למה שמתפתח. אני בטוח שחלק מהתפקיד יהיה לייצר אקשן באתר האינטרנט של מעריב. חוץ מזה יש מותג מאוד סקסי, לדעתי, ומפלצת תוכן אדירה מאחוריו, וארסנל עצום של תכנים מכל מיני סוגים: כתבי עת, מגזינים, אפילו חברת תקליטים עד לא מזמן – זה נכס שאפשר להוציא ממנו הרבה עבור אנשים שצורכים את המידע במדיומים אחרים, לא דרך עיתון. את כל ההתאמה הזאת אני מתכוון לעשות. המטרה היא להביא קצת מהרוח שאני ואתה מכירים לדינוזאורים האלה".

יהיה שינוי מהותי באתר האינטרנט?
"יהיה אקשן באתר מעריב. זה יהיה אתר שאתה ואני ניכנס אליו בבוקר".

יש אנשים נוספים שאתה רוצה להביא?
"מי שנצטרך להביא – נביא. ויהיה כיף מאוד לעבוד במעריב".

בחודש מרץ עבר אתר מעריב אינטרנט עיצוב מחדש, השלישי בתוך שנה וחצי. עורך האתר, דני דור, הצביע אז על החידושים: "לכל ערוץ יש עורך משלו, מה שלא היה קודם. כח האדם מבוסס על עובדי מעריב, אבל המעורבות שלהם באתר תהיה הרבה יותר גדולה. כל כתב ידווח באונליין על מה שקורה בתחום שלו גם באתר. יעלו פרויקטים מיוחדים, נעבוד חזק יותר על האינטראקטיביות של האתר". את השינויים הדרמטיים יעשה שני עם אנשים אחרים: "העיר" מדווח כי דור יסיים את תפקידו בקרוב.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by