ב-Online
 
 
 
 
 
 
 
 
שחקנים, היכונו: פיפ"א 2000 

שחקנים, היכונו: פיפ"א 2000

 
 
יוני שדמי

משחק המחשב הכי נמכר בתולדות מדינת ישראל עומד לצאת בסוף המילניום בגרסה חדשה. הנה מה שמצפה לנו

 
 
 
 
 
 
 
 
 
מתי הם יהיו יותר ריאליסטים? פיפא 2000
 מתי הם יהיו יותר ריאליסטים? פיפא 2000   
כל שנה, עם פרוץ הסתיו, התכנתים של easports לוקחים את משחק הכדורגל הפופולארי ביותר שנעשה מעולם, עושים לו אוברול גרפי, זורקים פנימה פיצ`רים חדשים, מוסיפים את שנת ההוצאה לשם המשחק, וגורפים מיליוני דולרים. למרות העובדה שמדובר בקפיאה על השמרים ודגירה על הביצים הטכנולוגיות, גם השנה, כך נראה, נזכה לגרסה חדשה, הפעם תחת הכותרת "fifa: millennium".
 
כמו שאפשר לראות מהסקרין-שוטס, לא מדובר במהפכה. עוד קצת הצללה, טקסטורות חדשות לדשא, שימוש אינטנסיבי באפקטים מיוחדים של כרטיסי תלת מימד. ובעיקר: סוף סוף, פרצופי שחקנים מעט יותר ריאליסטיים (ונקווה שלא תחזור הבעיה של nba99, שם ניתן לראות את פני השחקנים באחו-שילינג זום-אין, אבל גם כשהם דופקים שלשה מחצי מגרש תחת שמירה צמודה פני הרובוט שלהם לא משנים הבעה ברבע פיקסל).

מלבד השיפורים הגרפיים, מבטיחים בEA, יהיה לנו קצב משחק יותר ריאליסטי ופחות ארקיידי, התנגשויות באוויר, אינטליגנציה מלאכותית משודרגת, בעיטות ופיצוצים לביצים, תצורות חדשות של עונה ואליפות, עדכון לליגה הישראלית, משחק מולטי-פלייר יותר יעיל, ושאר ירקות והפתעות. גם הממשק, הם רומזים, ישופר דרסטית, לאחר שדריבל פשוט בfifa 99- דרש מהשחקן התפתלות על שלושת רבעי מקלדת תוך כדי דפיקות נועזות על רוב הג`ויסטיק והכפתור האמצעי של העכבר. בקיצור, יש למה לחכות.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by