ב-Online
 
 
 
 
 
 
 
 
נינטנדו נותנת בחינם (כמעט) 
 
 
רויטרס

חם, חם מאוד בשוק קונסולות משחקי הווידאו. לנינטנדו נמאס לפגר מאחור, והיא פוצחת במבצע חדש והחליטה לחלק את המשחק הכי חזק שלה בחינם לכל מי שיקנה קונסולה

 
 
 
 
 
 
 
 
 
חברת משחקי הווידאו היפנית נינטנדו, אשר לא הצליחה לעמוד ביעדי המכירות שתכננה לקונסולת המשחקים שלה, הגיימקיוב, הודיעה ביום שישי כי היא עומדת לתת בחינם את אחד המשחקים הפופולריים ביותר שלה, בעת רכישת קונסולה חדשה.

נינטנדו, אשר עד כה הציעה משחק אחד חינם מבין אוסף מצומצם של כותרים בעת רכישת החומרה, מסרה כי היא מוסיפה למגוון המשחקים את הכותר הפופולרי שלה, "The Legend of Zelda: The Wind Waker", החל מה-4 במאי ועד לחודש יולי.

בנינטנדו סומכים על זלדה, הכותר העדכני של אחת מסדרות המשחקים המוצלחות ביותר של החברה בכל השנים, שאולי היא תצליח לתת את זריקת המרץ למכירות גיימקיוב, לאחר שבעונת החגים (החלום הרטוב של יצרני המשחקים), לא הצליחו המכירות במיוחד.

מוקדם יותר השבוע, מסרה נינטנדו כי בשנה הפיסקלית החולפת היא שיווקה 5.6 מיליון קונסולות ברחבי העולם, מספר צנוע בהרבה מהתוכניות המקוריות, שדיברו על עשר מיליון יחידות.

נינטנדו החליטה ככל הנראה שלא לוותר על אחיזתה בשוק, ובמבצע שיווק אגרסיבי בארה"ב, היא הציעה לכל מי שהזמין מראש את משחק ה"זלדה" החדש, דיסק חינם ובו שתי גרסאות קלאסיות ישנות של המשחק. מנינטנדו נמסר כי הצליחו למכור מראש בצורה זו, למעלה מ-600,000 עותקים.

הצעד הנוכחי של הענקת המשחק החם ביותר שלה בחינם, מהווה תגובה די מהירה, להצהרתה של מיקרוסופט מהשבוע שעבר, על כך שהיא עומדת לקצץ את מחירי ה-Xbox שלה, בשוק האירופי, בעשרים אחוזים. כצ'ופר נוסף עומדים בנינטנדו להפיץ לבעלי הקונסולה דיסק פרומושן בו הם יציגו גרסאות דמו של משחקים הנמצאים עתה בפיתוח.

נינטנדו, אשר שלטה ללא עוררין בשוק משחקי הווידאו העולמי החל משנות השמונים ועד לאמצע שנות התשעים, איבדה את מעמדה לחברות סוני ומיקרוסופט בשוק הקונסולות העולמי. מתחרתה הגדולה דאז, סגה, נעלמה כליל משוק הקונסולות והיא מתמקדת עתה אך ורק בייצור משחקים.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by