ב-Online
 
 
 
 
 
 
 
 
ה-FBI פקד – אתר החמאס הורד 
 
 אה תראו! כתוב שם משהו באנגלית! (החמאס מצליח להשחיל מילה)   
 
צבי טלית

אתר החמאס בשפה האנגלית הורד מהרשת, לאחר שהחברה שאירחה אותו קיבלה פקודה מה-FBI. שלב נוסף במלחמת המידע

 
 
 
 
 
 
 
 
 
האתר הרגיז את ה-FBI, האתר צריך לרדת. ביי ביי!
 האתר הרגיז את ה-FBI, האתר צריך לרדת. ביי ביי!   
חברה מאמריקאית שנתנה שירותי אירוח לאתר ארגון החמאס בשפה האנגלית, הורידה את האתר מהרשת. לדברי החברה ehostpros, הורדת האתר נעשתה לאחר שהיא קיבלה הוראה מפורשת מהבולשת האמריקאית (FBI), שבה היא מצווה להוריד את האתר לאלתר.

הסיפור, עליו דיווח אלי הכהן מקול ישראל, הופיע לראשונה באתר "מרכז המידע הפלשתיני" בשפה הערבית, אתר המזוהה עם החמאס. באתר מופיע מכתבה של החברה האמריקאית ובו כתוב כי לא יסופקו הסברים נוספים בנושא הורדת האתר. "קיבלנו התראה מה-FBI ומספקי רוחב הפס שלנו ואנו חייבים להוריד את האתר תוך 30 דקות", נכתב באי-מייל ששלחו מהחברה אל מנהלי אתר החמאס.

סגירת אתר החמאס באנגלית ע"י ה-FBI (מיותר לציין שהאתר בערבית עדיין פעיל, כמו גם אתר גדודי עיזאדין אל קאסם) היא שלב נוסף במאבקה של ממשלת ארה"ב באתרי האיסלם הקיצוני, קדם לו אתר "אל-נידה" השייך לארשון הטרור אל-קעידה, שהורד מהרשת ואשר בימים אלו עולה וצץ מחדש בכל מיני כתובות נסתרות.

שני האתרים הללו הם אתרים של ארגוני טרור איסלאמיים בשפה האנגלית. על פי חשדות ארגוני הביון האמריקאים, השתמשו ארגוני הטרור באתרים אלו לצורך תקשורת עם תומכיהם בעולם המערבי. אולם אם יש ממש בטענות אלו ולפיכך בהורדת האתרים, מדוע אם כן מסתפק ה-FBI בהורדת האתרים באנגלית ולא מורה גם על הורדת אתרי החמאס בשפה הערבית מהרשת?

ניתן גם לתהות מה קרה להליך הדמוקרטי התקין, זה הדורש שפעולת הורדת אתר תהיה מלווה בהליך משפטי ברור ותקף, ולאו דווקא במכתבי איום של ה-FBI לחברה כלכלית פרטית.
 
 
אתם אולי לא טרוריסטים אבל בכל זאת תסתמו

דוגמה נוספת בסתימת הפיות האקטיבית של "האיסלם הפנאטי" ע"י ממשלות העולם הנאור והדמוקרטי, היא ללא ספק, אתר החדשות בשפה האנגלית של רשת החדשות הערבית אל-ג'זירה.

מאז שהעזו באתר להעלות לרשת תמונות, אותן ראו כוחות הקואליציה כ"משחיתות מורל" (תמונות של שבויים והרוגים מקרב כוחות הברית), סובלים שם מהתנכלויות ללא הרף מצד גורמים במערב, בין אם המדובר בהאקרים פרטיים, ובין אם מדובר בחברות היי-טק פרטיות אשר החליטו ליישר קו עם הממשל בוושינגטון ולהפסיק את הקשרים העסקיים עם אל ג'זירה.

גם הצבא האמריקאי לא נשאר חייב לאל-ג'זירה. לפני יומיים (ג') הפציצו כוחות הצבא האמריקאי (בטעות, לדבריהם) את משרדיה של הרשת מאבו-דאבי בבגדד. כתוצאה מהעניין נפצע קשה כתב התחנה ומת מאוחר יותר מפצעיו (אבל זה לא כזה נורא, כי הוא גם עיתונאי וגם ערבי). יש לציין כי משרדיה של התחנה לא היו ממוקמים בתוך אחד הבונקרים של סדאם, אלא בלב אזור אזרחי.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by