ב-Online
 
 
 
 
 
 
 
 
והמועמדים הם... 
 
 
מערכת חיים ברשת

אתמול הוכרזו המועמדים לפרסי ה"וובי" – האוסקר של האינטרנט; בואו לראות אם אתם יודעים מה הולך היום ברשת

 
 
 
 
 
 
 
 
 
בפעם השביעית ברציפות יתקיים השנה טקס ה-Webby Awards (ווביז) שבו מוכרזים מדי שנה האתרים הטובים ביותר במגוון תחומים. הטקס יתקיים ב- 06.05.03 ובסוף השבוע הוכרזו המועמדים לפרסים שחלקם מוכרים לכם היטב ועל חלקם קרוב לוודאי שלא שמעתם מעולם.

הפרסים מחולקים בשלושים קטגוריות שונות, ביניהן אפשר למצוא אתרי פס רחב, אתרי חדשות, אתרי ספורט, אתרי הומור ואתרים מוזרים. נחסוך לכם את המעבר על כל האתרים ונודיע לכם כבר עכשיו שאף אתר ישראלי לא מועמד השנה.

מאחורי הטקס עומדת "האקדמיה למדע ואמנויות דיגיטליות" ואת הזוכים בוחר צוות שופטים מכובד המורכב מ-420 אנשים שמחולקים (כמו כל דבר) לשלושה: הסוג הראשון נקרא "מבקרי האתרים" ואליו משתייכים תותחי גלישה בעלי נסיון בבניית אתרים ובסיקורם. הסוג השני נקרא "שופטים מדרגים" ובו אפשר למצוא אנשי תוכן ועיצוב, עיתונאי-רשת ומנהלי קהילות, או בקיצור האנשים שמעצבים את דעת הקהל ומתווים את הדרך שבה תלך הרשת.

הסוג השלישי הוא "אנשי החזון" אנשים שתרמו לעיצוב התרבות המערבית בכלל ותרבות הרשת בפרט. השנה אפשר למצוא בין האנשים את המוסיקאים דיויד בואי ובק, את יו"ר חברת אוראקל לארי אליסון ואת מאט גרונינג, האיש שעומד מאחורי "משפחת סימפסון".

אז אחרי שאתם יודעים את הרקע, כל מה שנותר לכם עכשיו הוא ללכת לבחור את חביב הקהל שלכם ולחכות ליד המחשב.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by