ב-Online
 
 
 
 
 
 
 
 
לאט מדי, מעט מדי, יקר מדי 
 
 קדימה חיילים, גילשו לקנות ממיטב התוצרת!   
 
רויטרס

סוני החליטה להצטרף למבצע מיוחד של חברות המוזיקה לשכנע אתכם לעיסקה שלא תוכלו לסרב לה – למה להוריד המון שירים בחינם כשאפשר להוריד מעט שירים בתשלום?

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
חטיבת המוזיקה של חברת סוני הצטרפה בשקט לכמה מהחברות המתחרות לה בשוק על מנת להיאבק באויב המשותף: רשתות ה-P2P. סוני הסכימה לשחרר שירים של כמה מזמרי הפופ (שאקירה, מייקל ג'קסון) על מנת להשתתף בקידום שירות הורדות אירופאי חוקי לקראת סוף השבוע.

סוני מיוזיק, חטיבת ההקלטות של תאגיד האלקטרוניקה היפני, הסכימה לאחרונה להשתתף ב"יום ההורדות הדיגיטלי", מבצע "אכול כפי יכולתך" (כמעט) שמשותף ע"י כמעט כל חברות ההקלטות, אשר אמור להתחיל היום (ד'), כך נמסר מחברת OD2, אחת המארגנות.

סוני היא האחרונה מבין חמשת הלייבלים הגדולים שהצטרפו לעבוד עם OD2, חברת טכנולוגיה פרטית שיוסדה ע"י פיטר גבריאל. סוני תוסיף לקלחת ההורדות שירים מ-14 אמנים שלה ותציע כחמישים מאלבומיהם.

באירופה, כמו בארה"ב, תומכות חברות התקליטים הגדולות בשירותי הורדת מוזיקה למנויים (האנשים האלה שמשלמים עבור המוזיקה שהם מורידים) על מנת להילחם בתופעת החלפת הקבצים המשגשגת ברשת, תופעה שנגסה באכזריות בעקומת המכירות העולמית של תקליטורי המוזיקה.

אולם עד כה כל שירותי המנויים בעידוד התעשייה סובלים מהצלחה קלושה למדי (שלא לומר כשלון צורם) לשכנע את הגולשים לנטוש את רשתות שיתוף הקבצים, כגון קאזאה או גרוקסטר, אשר בהם יכולים הגולשים למצוא מגוון עצום של מוזיקה וגם לא לשלם עליה גרוש.
 
 
נאבקים בפיראטים (לפחות מנסים)

אז מהו אותו מבצע "הורד כפי יכולתך" עליו מדברות חברות המוזיקה כאילו הן עושות לצרכן טובה גדולה? מדובר בשחזור של מבצע קודם אשר הנהיגה OD2 בבריטניה בסתיו בשנה שעברה, אר הפעם הורחב גם לצרפת, גרמניה, איטליה, ספרד והולנד.

בין ה-9 ל-15 באפריל, יכולים הגולשים להירשם כחברים באתר המבצע (תמורת תשלום צנוע של כ-₪25) ותמורת הסכום הזה תינתן להם הזכות להאזין ולהוריד מוזיקה בסדר גודל של שלושה אלבומים במחיר של שלושה שירים בלבד. המטרה מאחורי המבצע "המדהים" הזה, היא לעורר מודעות בקרב הצרכנים למה יש לחברות המוזיקה להציע להם.

במשך שבוע ההורדות יהיו זמינים לקהל הגולשים כ-150,000 שירים השייכים לחמש חברות המוזיקה הגדולות, במשך יתר השנה יוכלו למצוא הגולשים הרבה יותר שירים, בהרבה פחות כסף בקאזאה.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by