ב-Online
 
 
 
 
 
 
 
 
אל תיגע ביונה 
 
 אייל שקד, עבד סלולרי (מתוך המצגת של אורנג`)   
 
עידו קינן

אורנג' הציגה את שירות omail, שמאפשר להתחבר מהסלולרי לאימייל המשרדי; אבל מה הם רוצים מהיונים?

 
 
 
 
 
 
 
 
 
כאילו שהמיתון לא מספיק, שעות העבודה שלכם עומדות להתרחב. שירות omail, שהציגה היום (ג') פרטנר (אורנג' ישראל), יאפשר לכם להתחבר לאימייל המשרדי (או של ספק האינטרנט) ולנהל את התכתובות העסקיות החשובות שלכם (FW:FW:FW:FW:FW:ANAK!!!!!!1!!1) מכל מקום בו יש קליטה סלולרית. השירות, במחיר של כמה עשרות שקלים לחודש, יושק אחרי חג הפסח.

"אנחנו בעצם מביאים את המשרד לטלפון הנייד. גם הנסיעה במונית יכולה להפוך לזמן עבודה", אמרה סמנכ"לית השיווק של פרטנר, איריס בק, במחווה לא מודעת לסיסמה העתיקה של פלאפון ("הופך שעה אבודה לשעת עבודה"). "אנחנו בעצם מרחיבים את הגבולות של בית העסק". השירות מאפשר לא רק לקרוא את האימייל, אלא גם לקרוא מסמכי מיקרוסופט אופיס ו-PDF.

"אנחנו לא מנהלים את תיבת הדואר של הלקוח, ולא מתערבים בה", אמר מנהל אגף פיתוח מוצרים בחברה, עמי פיינשטיין, כשנשאל על התמודדות עם ספאם. עם זאת, החברה מציעה שלוש דרכים לפתור את הבעיה: (1) לראות את כל האימיילים בלי הקבצים המצורפים. (2) לראות רק כותרות, ולבחור אם להוריד את האימייל או לא. (3) אורנג' תספק, במקרים מסויימים, כלים למניעת ספאם.

מנכ"ל פרטנר, עמיקם כהן, אמר: "זה שירות שבעיקרו הוא שירות למגזר העסקי, אבל גם למגזר הפרטי". המחיר, הכולל חבילת התחברות לאינטרנט GPRS של עד שבעה מגהבייט, הוא מ-69 ש"ח לחודש למשתמש בודד עד 25 משתמשים, ועד 55 שקלים ל-76 משתמשים ומעלה.

פלאפון מציעה שירות קריאת אימיילים סלולרי בשם Walkmail, ואילו סלקום מאפשרת גישה לחשבונות הוטמייל.
 

עופי, רעה!

היונה, לחופש נולדה! (איור: צבי טלית)
 היונה, לחופש נולדה! (איור: צבי טלית)   
למרות שעם המגה-יחצן של פרטנר, רני רהב, לא מתעסקים, אנחנו חייבים לדווח על דבר אחד שצרם לנו במסיבת העיתונאים. על השולחן הארוך, המואר בצבע המותג, אליו הסבו העיתונאים, הונחו שלושה כלובים ובתוכם יונים לבנות, שאמורות כנראה לייצג יוני דואר. החיות המבוהלות ישבו בלי לזוז, רעדו עם כל תזוזה של השולחן ומצמצו בפחד.
 
 
מר רהב, מר כהן, יונים אינן אילוסטרציה. המסיבה יכולה להימשך גם בלעדיהן.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by