ב-Online
 
 
 
 
 
 
 
 
חנות מחשבים מחפשת תומך עשיר 
 
 
ניק שאול

פלונטר לא בוחלת באמצעים במטרה להציל את החנות הגוססת; החברה, מבקשת תמיכה כספית ממשקיעים באמצעות מודעה בעמוד הראשי של האתר; המנהל: בינתיים יש לא מעט פניות

 
 
 
 
 
 
 
 
 
חנות המחשבים הוירטואלית "פלונטר", אולי לאחר שנואשה מלחפש משקיעים בדרכים המקובלות, החליטה לעשות את מה שהיא לכאורה יודעת לעשות הכי טוב – למכור באמצעות האינטרנט. הפעם לשם שינוי, את עצמה.

פלונטר, אחת מחנויות האינטרנט הראשונות בישראל, הפסיקה לפני מספר שבועות את פעילותה באופן גורף, זאת בשל בעיות פיננסיות. כמובן, שגם תוכניותיה של החברה להתרחבות לחנויות-ממשיות הושהתה.

בניסיונות להציל את האתר, הנהלת החברה ניהלה במשך החודשים האחרונים משא ומתן עם מספר משקיעים, אך דבר עד כה אינו יצא אל הפועל.

עכשיו, פלונטר מחפשת דרכים נוספות להגיע למשקיעים, והיא אינה בוחלת באמצעים. מנהל האתר, יריב נחשון, פרסם השבוע בעמוד הראשי של האתר הודעה מיוחדת הנושאת את הכותרת "מה אנחנו צריכים בכדי להפעיל את פלונטר מחדש", ובה הוא מפרט את סכומי ההשקעה הדרושים להחזרת האתר לפעילות (230,000 דולר), מחזורה הממוצע בשנה החולפת (1,200,000 ש"ח בחודש) וגודל מסד הנתונים של החברה (30,000 לקוחות רשומים) המוצע גם הוא למכירה (גם בנפרד).

בראיון לחיים ברשת מעיד נחשון כי השיטה החדשה למציאת משקיעים מפתיעה לטובה בינתיים. מעל 15 משקיעים-פוטנציאלים פנו אליו השבוע, חלק גדול מהם לדבריו, "מציעים הצעות מעניינות למדי".
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by