ב-Online
 
 
 
 
 
 
 
 
התחלה חדשה? 
 
 
מערכת חיים ברשת

במיקרוסופט "מסכימים" למקם בתפריט ה"התחל" את האפליקציה שנותנת לנו להחליט באילו תוכנות להשתמש; המתנגדים מסרבים עדיין להתלהב

 
 
 
 
 
 
 
 
 
במסגרת ההבנות שהושגו עם משרד המשפטים האמריקני החליטו במיקרוסופט "לשדרג" את מיקומה של האפליקציה שנועדה לקבוע את ברירת המחדל של מערכת ההפעלה בתחומים שונים כמו למשל דפדפנים ונגני מדיה.

עד עתה נהגה "חלונות" לאמץ באהבה כל מוצר מבית מיקרוסופט ולהפוך אותו לברירת המחדל שלה ושינוי ההגדרה הזו היה כרוך בפעולה שאפשר לתאר אותה כקשירת שרוך של נעל: זה מאוד פשוט, אבל מישהו צריך להראות לך איך עושים את זה בפעם הראשונה.

כעת הסכימו במיקרוסופט להכניס את אפשרות החלפת התוכנות אל תפריט ה"התחל" במה שהוגדר על ידי דובר החברה, ג'ים דסלר, כמחווה של רצון טוב: "במיקרוסופט מאמינים שהמיקום הישן של האפליקציה, בצירוף אזהרה ממשרד המשפטים היתה מספיקה, אבל החברה נאותה לשנות את המיקום כאות לרוח שיתוף הפעולה עם משרד המשפטים".

ה"מחווה" הזו לא ממש עשתה רושם על מתנגדי מיקרוסופט שמיהרו להציג אותה כעוד ניסיון של הענק מרדמונד לצבור נקודות מבלי לעשות בעצם כלום. מייק פטי, מראשי המתנגדים למיקרוסופט אמר כי מדובר בהצגה חסרת משמעות: "משתמשי XP יכלו לשנות את מיקומה של האפליקציה גם בלי עזרת מיקרוסופט. ועכשיו הם מזיזים אותה קצת ורוצים קרדיט על זה".
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by