ב-Online
 
 
 
 
 
 
 
חדשות 
האייפוד נשרט? אפל תפצה 
 
 FHKE at flickr.com (רשיון cc-by-sa)   
חדשות |
 
נמרוד צוק

תביעה ייצוגית נגד החברה הסתיימה בהסכם פשרה, במסגרתו תשלם החברה 22.5 מיליון דולר לבעלי מכשירי אייפוד נאנו שמסכיהם נשרטו

 
 
 
 
 
 
 
 
 
הסכם פשרה שנחתם בין אפל לבין קבוצת תובעים שהגישה תביעה ייצוגית נגד החברה, יחייב אותה לשלם פיצויים בהיקף כולל של 22.5 מיליון דולר לבעלי מכשירי אייפוד נאנו מהדור הראשון שמסכיהם נפגמו משריטות. מספר הלקוחות שיהיו זכאים לפיצוי מוערך בכמה מילוני אנשים.

לטענת התובעים, שהגישו את התביעה לפני שלוש וחצי שנים לבית המשפט העליון של קליפורניה, המכשירים שסופקו להם היו פגומים כך שאפילו מגע קל של ממחטת נייר גרם לשריטות על המסך, עד שהמכשירים הפכו בלתי שמישים. בנוסף, לטענתם, אפל ידעה על הבעיה אבל לא הזהירה את הלקוחות מבעוד מועד.
 
 
אפל סירבה להודות באשמה, אבל הסכימה להגיע להסדר כדי לחסוך בטרחה ובהוצאות שיהיו כרוכות בהמשך הדיון המשפטי. על פי ההסכם, כל לקוח שקנה את המכשיר בארה"ב ויוכל להוכיח שהשריטות פגמו בהנאתו מהמכשיר או ביכולת להשתמש בו כהלכה, יהיה זכאי לפיצוי ראשוני של $25 במידה וקנה את המכשיר ללא נרתיק, או $15 במידה וקנה אותו עם הנרתיק. לאחר שכל התביעות הראשוניות ימולאו, תחולק השארית בין התובעים עד סכום של 150% מהפיצוי הראשוני, והשארית של השארית תתרם לצדקה. במידה ומספר התובעים הזכאים לפיצוי יהיה גדול מכדי לשלם להם אפילו את הסכום המינימלי, יופחת סכום הפיצוי.

העברת הכספים צפויה להתחיל אחרי סוף חודש אפריל, לאחר שייערך שימוע אחרון בבית המשפט וההסכם יאושר סופית. פרטים ניתן למצוא באתר התביעה.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 
תגובות
הוסף תגובה0 תגובות
הוספת תגובה
מאת
 
נושא
 
תוכן
 
 
 
 
תודה! תגובתך התקבלה.
התגובה תתפרסם בכפוף לתנאי האתר.
 
 
 
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by