ב-Online
 
 
 
 
 
 
 
 
קחו את הדיווחים שלכם ותדחפו אותם 
 
 אני עוד אמצא אתכם, אימפריאליסטים בני עוולה!   
 
מערכת חיים ברשת

חברת שירותי הרשת האמריקאית אקאמיי החליטה ליישר קו עם הממשל בוושינגטון והודיעה לאל-ג'זירה שהיא מפסיקה לעבוד איתם ושילכו לחפש

 
 
 
 
 
 
 
 
 
אתר האינטרנט דובר האנגלית של אל-ג'זירה נותר חשוף עוד יותר למתקפות האקרים מהמערב, לאחר שחברת שירותי רשת אמריקאית החליטה לבטל, באופן חד צדדי, את קשריה העסקיים עם תחנת החדשות. חברת אקאמיי נשכרה ע"י תחנת החדשות הערבית כדי להתמודד עם הגידול בנפח התנועה לאתר ועם גל מתקפות ההאקרים ההולכות ונשנות.

אל-ג'זירה מאשימה כי החברה האמריקאית החליטה לנתק את קשריה על רקע החלטה פוליטית. רשת טלוויזיה בוקרה על ידי ממשלות ארה"ב ובריטניה על כך שהציגה צילומים של חיילי שתי המדינות אשר נפלו בשבי, ואת גופותיהם של חיילים שנהרגו בזירות הקרב. דבר העומד בסתירה למדיניות של בוש ובלייר, הגורסים כי מדובר במלחמה נקייה וחכמה, וכי הצגת חיילים מתים ושבויים פוגעת במורל.

אתר אל-ג'זירה באנגלית סבל מקשיים החל מהרגע בו עלה לרשת ב-25 במרץ. האתר הותקף פעמים רבות ע"י האקרים מערביים ונותר בלתי זמין לפרקי זמן ארוכים. אל-ג'זירה פנתה לאקאמיי ל מנת להתמודד עם המתקפות כמו גם עם מספר המבקרים הגדול שהציף את האתר. החברה האמריקאית מנהלת רשת של שרתים המספקים רשת הגנה מפני ניסיונות פריצה.

בהודעה שהוציאה אקאמיי היא לא בדיוק פירטה מה הסיבות שעמדו מאחורי החלטתה להפסיק את הקשרים העסקיים שלה עם אל-ג'זירה. "אקאמיי עבדה השבוע עם אל-ג'זירה בניסיון להבין את הבעיות בהן היא נתקלת באתריה", מסרה החברה, והוסיפה כי החליטה לא לקחת אותם לקוחות.

אולם מנהלי אל-ג'זירה סבורים כי מאחורי הפעולה עומדים מניעים פוליטיים. "אין לזה שום קשר לשיקולים טכניים" אמרה ג'ואן טאקר, העורכת הראשית של האתר בשפה האנגלית בראיון לניו-יורק טיימס. "קיים לחץ פוליטי אדיר על חברות שלא לעשות עמנו עסקים". טאקר הודתה כי משמעות החלטתה של אקאמיי בפועל, היא כי האתר ייוותר חשוף הרבה יותר למתקפות האקרים.

במעריב צויין כי אחד ממייסדי חברה והטכנולוג הראשי שלה, היה המהנדס הישראלי המנוח, דניאל לוין, אשר נהרג בהתרסקות מטוס אמריקן איירטליינס ב-11 בספטמר 2001, אשר נחטף ע"י ארגון הטרור אל-קעידה.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by