ב-Online
 
 
 
 
 
 
 
 
שפוך חמותך 

שפוך חמותך

 
 
הילה בקמן

האופנה האחרונה של מסיכות האב"כ, אנשים שאוהבים להצטלם בתחתונים, הבלוג הכי משעמם בעולם והעובדות שאף פעם לא רציתם לדעת

 
 
 
 
 
 
 
 
 

אל תתפסו לא באופנה

 
טרנדים באים והולכים, בהתאם למציאות המשתנה. רוח המלחמה והאיום הכימי, הביאה אתה לא רק חרדות ולחצים, אלא גם טרנדים חדשים. אם חשוב לכם להיות בעניינים, בדקו מהם קווי האופנה הכי חמים בגלריה זו של מסכות גז מעוצבות ובגדים תואמים.
 

רק בתחתונים

 
תחתונים, תחתונים ועוד תחתונים. אקסהביציוניסטים שבכל זאת מעדיפים לשמור על מידה של צניעות, מוזמנים לשלוח תמונה שלהם במלבושיהם התחתונים, בהתאם לכללים המפורטים באתר (הכניסה לעירום אסורה), לרשום כמה פרטים אודותיהם, ולהעמיד את עצמם לתחרות מול אחיהם לאקסהביציוניזם המסוייג מכל העולם.
 

ואתם חשבתם שאתם יודעים הכל

 
האם ידעתם שבשנה, יותר אנשים נהרגים על ידי חמורים מאשר בתאונות מטוס, שנוגה הוא הכוכב היחידי שמסתובב עם כיוון השעון, שלמרלין מונרו היו שש אצבעות ברגליים, ושצבים יכולים לנשום דרך התחת? כאלו ועוד המון עובדות מיותרות שלא ידעתם, תוכלו ללמוד כאן.
 
 

שרה שרה שיר שמח

 
Tongue Twister הוא 1. צירוף מילים שקשה לבטא במהירות 2. מילה או משפט המשמשים כמבחן לאבחון זרים על ידי אופן ההיגוי שלהם 3. משפט בו מתקיימת חזרה (מתישה) על מלים או צלילים. נסו לומר שלוש פעמים ומהר: "גנן גידל דגן בגן, דגן גדול גדל בגן". לא קל, הא? עכשיו נסו להתמודד עם משפטים חורקי שיניים בכל שפה שעולה על דעתכם, אותם תוכלו למצוא כאן, כולל התרגומים שלהם לאנגלית.
 

שפוך חמותך

 
חמותי, חמותי, חמותי
האדם הכי נוראי
חמותי, חמותי, חמותי
היא כה מדאיגה אותי
אם היא הייתה מניחה לנפשנו
מאושר היה ביתנו

קטע מתוך ההמנון של הכלות שחמותיהן מייסרות אותן בתרגום חופשי. מלבד ההמנון, תוכלו למצוא כאן מגוון סיפורי זוועה מפי כלות, על חמות וחמות לעתיד שניסו/מנסות בדרכים נלוזות להפריד בינן לבין בניהן האהובים.
 

בלוג משעמם

 
"שעה שישבתי, התחלתי להבחין שהלחי שלי התחילה קצת לדגדג. חיכיתי כמה שניות, ואז הבנתי שהלחי שלי ממשיכה לדגדג. אז גרדתי את הלחי, מה שהקל על הדגדוג" – קטע מתוך יומן-הרשת המתהדר בשם 'הבלוג המשעמם בעולם' – שם שחוטא לאמת. למעשה זהו כר פורה של מידע מרתק ומלא השראה (לעומת בלוגים אחרים ברשת), ולראייה, מגוון התגובות, הלא פחות משעשעות. גם הקרטונז לא רעים בכלל.
 
 
נתקלתם באתר שיכול לעניין אותנו? שלחו אותו אלינו
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by