ב-Online
 
 
 
 
 
 
 
 
שלושים שעות של מוזיקה על בול אחד  
 
 
מערכת חיים ברשת

בעזרת כרטיס זיכרון בגודל של בול וכונן נייד, כל ספריית המוסיקה שלכם יכולה להיכנס לכיס

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
הכירו את קרוזר, סנדיסק קרוזר. אמצעי אפסון מידע נייד, המתאים לכרטיסי זיכרון פלאש בנפחים שונים. המכשיר מגיע במארז אחד יחד עם כרטיסי הזיכרון מסוג SD (Secure Digital) של החברה, המשמשים כאמצעי להרחבת זיכרון למכשירים דיגיטליים שונים.

הקרוזר אותו קיבלנו לבדיקה הגיע עם כרטיס SD בנפח 128 מ"ב. ייחודו של הקרוזר הוא בכך שהוא מאפשר שליפה וטעינה מהירה של כרטיס הזיכרון, דבר המאפשר ניידות ושימושיות גדולות במיוחד. להבדיל מאמצעי אפסון ניידים מתחרים (דוגמת disk on key), הקרוזר משמש הן כיחידת אפסון לקבצים בפני עצמו, והן כאמצעי מתאם בין מכשירים אחרים (בין מצלמה דיגיטלית למחשב אישי).

הקרוזר מגיע עם חיבור USB, והוא מזוהה אוטומטית ע"י מערכת ההפעלה (חלונות 2000, XP ו-Mac OS 9.1 ומעלה) ללא צורך בהתקנת דרייברים נוספים. מבחינה עיצובית מדובר במכשיר שכיף להסתובב איתו כי הוא ללא ספק צעצוע יפיוף במיוחד.
 
 
חברת סנדיסק, הכריזה על יציאתם הקרובה לשוק של כרטיסי SD בקיבולת של 1GB (1 ג'יגה-בייט) ושל 512MB מה שמהווה שיא חדש בקיבולות האחסון הדיגיטלי, בפורמט מדיה שכל גודלו כגודל בול דואר. שני הכרטיסים פותחו במרכז הפיתוח של סנדיסק בישראל.

"כרטיסי ה- SD כבר הוכיחו עצמם כמדיום אחסון אוניברסלי במכשירים דיגיטליים ניידים, דוגמת מחשבי כף יד, מצלמות דיגיטליות, מצלמות וידאו דיגיטליות, נגני MP3 וטלפונים סלולריים", אמר שמעון סטולרו, מנכ"ל סנדיסק ישראל .

"ה- SD שפיתחנו כבר הפך לסטנדרט בתעשייה והוא משמש בלמעלה מ- 200 מוצרי אלקטרוניקה צרכנית שונים המיוצרים ע"י יצרניות מוצרי הצריכה המובילות בעולם. היות ואותו כרטיס יכול בהחלט לשמש בכמה מערכות שונות, לצרכנים חשוב נפח האחסון הגבוה של הכרטיס, עליו הם רוצים לשמור יותר מידע, תמונות, קבצי מוסיקה ואפילו סרטי וידאו. ההשקה של הכרטיסים החדשים בעלי הקיבולת המאוד משמעותית בהחלט תקל על הצרכנים צמאי הזיכרון".

כרטיס ה-1GB הזעיר מסוגל לאחסן עד 30 שעות של מוזיקה, מעל 1000 תמונות בפורמט דיגיטלי באיכות גבוהה, או למעלה מחמש שעות של סרטי וידאו בפורמט - M-PEG4.

הכרטיס החדש, בקיבולת של 512MB, צפוי להגיע בחודשים הקרובים לחנויות ומחירו בארה"ב יעמוד על 169.99 דולר. מחיר כרטיס 1GB יעמוד על 329.99 דולר.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by