ב-Online
 
 
 
 
 
 
 
 
אטומיק קיטן חוזרות 
 
 
ניק שאול

אטומיק קיטן בלהיט חדש, קרלוס סנטנה מוכיח שהגיל עושה לו רק טוב, היפיופים של A-teens לוקחים את "המורדים" בסיבוב וג'ים קארי עושה דיל עם אלוהים

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
מחקרים רבים בתחום המוסיקה טוענים שאנו אוהבים שירים שמצלצלים לנו מוכר. האם זהו ההבדל בין סתם שיר ללהיט? ייתכן מאוד. שימו לב לשירים רבים שזוכים מכם בתחילה להתעלמות מוחלטת או אפילו לתגובת בוז, ומספר שבועות לאחר מכן הופכים להיות השירים האהובים עליכם. האם אנחנו מתרגלים לאהוב שירים? האם טעם אישי הוא תוצר של שטיפות-מוח-מוסיקליות בלבד? המדור היה מרחיב בנושא, אך הוא ימנע מכך משום שחם מדי. על כל פנים, בנות אטומיק קיטן בהחלט קראו את המחקרים האחרונים, בהנחה שהן באמת יודעות לקרוא, והחליטו שמה שחשוב באמת בשיר החדש שלהן, Be with you (לצפיה) הוא שיצלצל מוכר. את האפקט הן השיגו, בדומה לשירים אחרים שלהם, באמצעות הפזמון של שיר העבר המצליח LAST Train to London ששולב בטבעיות בשיר. האמת – יצא להן מצויין.
 
 
להקת A-teens, או בשמה המלא Abba teens, הוקמה בידי מפיקים זריזים בסוף שנת 98', לאחר קאמבק היסטרי של שירי אבבא שנחת על העולם באותה התקופה, והסתיים באותה המהירות בא הגיע.

הלהקה הצעירה, שכללה ארבעה בני נוער שוודים רכים בשנים, ביצעה חידושים לשירי אבבא והצליחה לא רע, עד לאותו הרגע בו הסתיים סטוק השירים. לחבר'ה לא נותרה ברירה אלא להתחיל לייצר שירים משלהם, ולזכותם יאמר שהם לא התעצלו. השיר החדש של החברים – שגדלו יפה מאז 98' והפכו לחבורת יפים ויפות שלא תבייש אף קטלוג אופנה, נקרא Perfect Match (לצפיה) ועם קצת מזל וקצת יחצנות-אגרסיבית הוא עוד עלול להפוך אותם ל"מורדים" החדשים.

אגב, בהשראת המורדים או שלא, שמועות רבות מספרות כי חברי הלהקה עושים גם דברים נוספים יחד, שהקשר בינם לבין שירה הוא מקרי בהחלט. בשנה שעברה פורסמה שמועה כי בין שניים מחברי הלהקה התקיים רומן קצר; שמועה אחרת מרחיבה ומספרת אף על הרפתקאות-מיניות-מרובות-משתתפים בין ארבעת החברים. אם הדברים נכונים, השוודים הקטנים יכולים ללמד גם את חברי אבבא המקוריים כמה דברים.
 
 
על איכותו של ג'ים קארי כשחקן הדעות חלוקות. יש הטוענים כי מדובר בליצן-פרצופים שבורך בהרבה מאוד מזל. מאידך, עם הצלחתו הפנומנאלית בהוליווד קשה להתווכח. קארי ניסה בשנים האחרונות לפלוש גם לתחום סרטי הדרמה ("האיש על הירח", "המופע של טרומן"), ואף על פי שעשה זאת בהצטיינות ייתרה, החליט קארי כי הקומדיות הם הבית האמיתי שלו. בשנת 2000 יצא לאקרנים "אני עצמי ואיירין", שגרף מעל ל- 350 מיליון דולר בארה"ב, ונכנס לרשימת הקומדיות המצליחות ביותר בהיסטוריה.

עכשיו קארי חוזר בקומדיה חדשה. Bruce Almighty ("הכל יכול") מספר על הגירסא הפולנית והמודרנית של איוב – בחור חסר מזל שלא מפסיק להתלונן על כך. אלוהים, כנראה בפרץ של מצב רוח חיובי במיוחד, מחליט לערוך פגישה קטנה עם הבחור, ומעניק לו כוחות אלוהיים. אתם תוהים מה הוא יעשה בהם? למי אכפת?? העיקר שזה יהיה מצחיק (לצפיה).
 
 
 
קרלוס סנטנה פיצח את הנוסחה. מסתבר אגב, שהיא פשוטה בהרבה מן המצופה: קצת גיטרות, קצת רוח לטינית, שותפים מוכשרים, ניסיון שמעטים יכולים להתגאות בו, מראה יוצא דופן, אה, והמון כוסיות, הם המתכון הבטוח של סנטנה ללהיטי-על, והוא, איך נאמר, לא מהסס להשתמש בו. השיר החדש שלו Nothing At All (לצפיה), המבוצע בשיתוף עם זמר הנשמה Musiq הוא שיר קיץ נוטף סקס ועתיר לחות, כמו שרק סנטנה יודע להפיק.

את השיר החדש מומלץ לשמוע בחברת בת/בן הזוג, כשהאורות מעומעמים ומרגריטה קפואה מחכה לכם על השולחן. חסר לכם אחד מהפריטים? נו שוין, העיקר שיש מזגן.
 

בקטנות

סוף סוף הומצא פרסום אפקטיבי באמת

ואתה חושב שלך היה יום רע

יש אחד כזה בכל העולם. כבר אין.

היה ברור שגם זה יגיע: הכה את הצרפתי!
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by