ב-Online
 
 
 
 
 
 
 
 
החלה פעילות עמותה ישראלית לקוד פתוח 
 
 
מערכת חיים ברשת

"המקור" הוא שמה של העמותה ששמה לה למטרה לקדם את המודעות והשימוש בתוכנות חופשיות ופתוחות קוד-מקור, לייצג את משתמשיהן ולהחדיר אותן לשווקים השונים

 
 
 
 
 
 
 
 
 
עמותת "המקור", ששמה לה למטרה לקדם את נושאי התוכנה החופשית והקוד הפתוח, החלה את פעילותה. העמותה תפעל במגזר הציבורי כמו גם המגזר העסקי, ותנסה להפיץ את בשורת הפינגווין בארץ הקודש.

חברי ועד העמותה: דורון אופק, מולי בן יהודה, גלעד בן-יוסף, כתריאל טראום ושחר שמש, הם פעילים ותיקים בתחום התוכנה החופשית והקוד הפתוח. כל חברי העמותה פועלים ללא תמורה, "מתוך אידיאולוגיה ואמונה במטרות", כפי שנאמר באתר העמותה. "האינטרס היחידי העומד לנגד עיניה הוא קידום התוכנה החופשית. העמותה מאמינה ומקווה שגורמים רבים ככל האפשר יהנו כלכלית מקידום אינטרס זה".

כמטרות מיידיות וספציפיות יותר הציבה העמותה את צמצום פער השפה בין לינוקס לחלונות, על מנת אפשר שימוש במערכת ההפעלה פתוחת הקוד בעברית מלאה. חברי העמותה יהוו נציגים בלתי רשמיים של תוכנות הקוד הפתוח וקהילת משתמשיהן, וינסו להגביר את המודעות לתוכנות החופשיות ויכולותיהן. על פי העמותה, הקוד הפתוח יכול לשמש ככלי לצמצום הפער הדיגיטלי, והיא תעודד את השימוש בו ככזה.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by