ב-Online
 
 
 
 
 
 
 
 
תרדו כבר מהילד 
 
 אני פושע?   
 
מערכת חיים ברשת

התביעה הנורבגית הודיעה כי בקרוב היא תגרור את פורץ ה-DVD הצעיר יון יוהנסן לביהמ"ש פעם נוספת, אולי הפעם זה יעבוד

 
 
 
 
 
 
 
 
 
ביתה המשפט הנורבגי ידון בערעור אותו מגישה התביעה על זיכויו של יון יוהנסן, הצעיר הנורבגי שכתב תוכנית המאפשרת את פריצת קוד הבטיחות על גבי תקליטורי ה-DVD. כך נמסר אמש (ג') ע"י התביעה במשפט. אריק מואסטו מיחידת הפשעים הכלכליים מסר כי משפט הערעור ייערך בחודש דצמבר בבירה אוסלו.

יון יוהנסן, בן 19, זוכה בתחילת השנה במשפט שנערך לו על הפרה של חוקי הפריצה המידע. ביהמ"ש קבע כי לא ניתן להרשיע את יוהנסן בפריצה לסרטי DVD שהוא רכש באופן חוקי לחלוטין, או באשמת אספקת כלים לאחרים אשר יכולים להיעזר בהם להעתיק סרטים שלא כחוק.

יוהנסן היה בן 15 כאשר פיתח את תוכנת ה-DeCSS על מנת שיוכל לצפות בסרטים על גבי מחשב המריץ לינוקס, ללא תוכנה לצפייה ב-DVD. חטאו הגדול של הנער היה שגם העז לפרסם את התוכנה על גבי הרשת והרגיז בכך את תאגידי הבידור הגדולים שמיהרו להגיש תביעה נגד החצוף הקטן.

מדובר בתוכנה אחת מני רבות המאפשרות עקיפה של מערך הגנות התוכן אותו מנהיגה תעשיית הסרטים, אשר אמור למנוע שכפול עותקים בלתי מורשה. כמו כן אמורות הגנות אלו למנוע צפייה של סרטים מאזורי הפצה שונים על גבי מכשירי DVD באזורי הקרנה אחרים, שכן הדבר פוגע במדיניות ההפצה של חברות הסרטים.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by