ב-Online
 
 
 
 
 
 
 
 
ארה"ב מזהירה מפני האקרים סינים 
 
 אמרנו לכם לא לסמוך על המלוכסנים האלה!   
 
מערכת חיים ברשת

הישמרו לנפשותיכם ואטמו היטב את האתרים שלכם! ארה"ב מזהירה כי האקרים סינים עומדים לבצע גל של תקיפת אתרים אמריקאים

 
 
 
 
 
 
 
 
 
אחרי שבאג 2000 לא בא. אחרי שכל ההבטחות לסייבר-טרור איסלמי אימתני נכשלו לספק את הסחורה. אולי הפעם זה יעבוד: המשרד להפצת פאניקה בארה"ב (או בשמו הפטריוטי הרשמי: המשרד לביטחון המולדת) מזהיר עתה מפני האקרים סינים נבזיים במיוחד שיאנסו לאמריקאים התמימים את אתרי האינטרנט ויחרבנו להם בכונן דיסקטים.

קבוצות האקרים סיניות מתכננות התקפה על אתרים אמריקאים ובריטים כדי למחות על המלחמה בעיראק, כך הודיעה מחלקת הפאניקה האמריקאית באתר הממשלתי שלה ביום ב'. דיווח של הוושינגטון-פוסט.

ההאקרים, כך מוזהר הציבור, מתכננים לנהל מתקפת מניעת שירות מכוונת (DDOS), אשר מיועדת לשתק אתרים ע"י הפניית תנועה בלתי פוסקת לאתר מסוים (כמו שהאמריקאים עושים כיום לאל-ג'זירה). הסינים הרעים האלה מתכננים גם להשחית את פניהם של אתרים נבחרים, כך אומרת האזהרה, ומציינת גם כי אין לממשל האמריקאי מושג למתי מתוכננת המתקפה. (אין ספק, זריעת פחד היא מלאכה קשה, אך מישהו צריך לעשות אותה).

המשרד לביטחון המולדת הודיעה כי המידע על המתקפה הצפויה הגיע אליה לאחר שהיא האזינה לפגישת און-ליין של קבוצת ההאקרים שנערכה בסוף השבוע החולף, אשר בה נערכו תיאומים של המתקפה המשולבת.

מסתבר שלא רק הישראלים מומחים בלרוץ ולספר לחבר'ה. המשרד לביטחון המולדת הודיעה על העניין לממשל ולראשי התעשייה עוד בסוף השבוע, אך פרסמה את האזהרה בטעות למשך מספר שעות גם באתר "המרכז הלאומי להגנת תשתיות" (NIPC), מה שעורר תרעומת בקרב מומחי אבטחה בארה"ב.

כשקבוצות ההאקרים הללו יראו את האזהרה, הם יוכלו לברר איך בדיוק עוקבים אחריהם ולהימנע מלהשתתף בפורומים מסוימים בעתיד, אמר פרד כהן, חוקר אבטחה בכיר ומוותיקי המקצוע. "וכל זאת מסוכנות ממשלתית שאמורה לדעת משהו על שמירה של מידע חסוי".
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by