ב-Online
 
 
 
 
 
 
 
 
בלעדי: צ'ט עם קוף שהונדס גנטית 

בלעדי: צ'ט עם קוף שהונדס גנטית

 
 
עידו קינן, 10 ק``מ מבגדאד

סייבר-תינוק שלא צריך לגדל, שפת תכנות שלא מתעלמת מרווחים, סלולרי שמתריע על שכרות, הצעת נישואין סינמסקופית, מדריך הפעלה לפדים לעכבר ומטבע של 9.90; האינטרנט כמרקחה

 
 
 
 
 
 
 
 
 
צ'יטטתי עם קופיקו, ממש אבטיפוס של הישראלי המכוער
 צ'יטטתי עם קופיקו, ממש אבטיפוס של הישראלי המכוער   
"שמי מרטי", הקליד למחשב מרטי (8), תושב בריטניה. זה לא מפליא במיוחד בשביל ילד, אפילו בריטי, אבל מרטי הוא בבון מהונדס גנטית, פיתוח של חברת המחקר First Genetics בראשות הפרופסור ארנולד ברוקנפיהר. מרטי נחשף היום על ידי הסאן הבריטי, ובשעות אלה ניתן לצ'טט איתו באתר החברה.
 
לא לבלבל בינינו ובין הראלים
 לא לבלבל בינינו ובין הראלים   
או שלא. ואם בבון משכיל לא עושה לכם את זה, מה עם תינוק שלא צריך לגדל? הרג'יסטר מספר על ארגון NATSOC ("האגודה הלאומית לשינוי סוציאלי"), גם כן בבריטניה, שמציע למנכ"לים עסוקים לגדל "ילד דו-ממדי". תרומת זרע שלהם תפרה ביצית לפי בחירתם, והילד יגדל אצל משפחה חלופית, כשהאב העסוק יוכל לעקוב אחר התקדמותו מרחוק, על ידי צפייה בתמונות שלו (ומכאן השם ילד דו-ממדי). כל העסק תמורת 18 אלף פאונד לשנה בלבד. משתלם.
 
דבר אלי בגרעפסים, אהובי
 דבר אלי בגרעפסים, אהובי   
חוץ ממנכ"לים, גם אלכוהוליסטים הם לא מועמדים מוצלחים במיוחד לגידול ילדים. או אפילו להחזיק טלפון סלולרי. סימנס, מדווח הסאן, השיקה פלצפון שכזה, אשר חוסם את עצמו לשיחות יוצאות כאשר הוא מזהה שהדובר הוא גבר שיכור. המטרה: למנוע מגברברי אנגליה השפוכים להטריד את חברותיהם ונשותיהם בדרך מהפאב. "המשימה הבאה שלנו היא לפתח חיישני זיהוי אלכוהול דומים על המקשים של הסלולריים, שישימו סוף למכת הודעות הטקסט השיכורות מאוחר בלילה", אמר מנהל סימנס מובייל, ג'ונת'ן בייט.
 
 
זהירות מהמרווח
 זהירות מהמרווח   
בעולם הגיקיה הכריז היום סלאשדוט על Whitespace, שפת תכנות חדשה שנותנת כבוד לרווחים, ששאר שפות התכנות מתעלמות מהם. "רוב שפות התכנות המודרניות לא מתייחסות לתחביר תווי רווח לבנים (רווחים, טאבים ושורות חדשות), מתעלמים מהם, כאילו הם לא שם", מסביר המניפסט של השפה. "אנחנו חושבים שזה חוסר צדק משווע כלפי החברים המאוד ידידותיים האלה של משפחת התווים. למה שיתעלמו מהם, רק כי הם בלתי נראים? ווייטספייס היא שפה שמנסה לתקן את האיזון. היא מתעלמת מכל התווים שאינם רווחים לבנים; רק רווחים, טאבים ושורות חדשות נחשבים כתחביר".
 
רק הרצתי פקודות
 רק הרצתי פקודות   
היום הוכרזה שפת תכנות נוספת, NewCode, שמבטיחה למנוע לחלוטין פרצות אבטחה. השפה מבוססת על עקרונות השיחדש (NewSpeak), השפה שהמציא ג'ורג' אורוול בספרו "1984". בעוד שיחדש לא מאפשרת לבטא מחשבות כפירה בשלטון, NewCode אינה מאפשרת לבטא פרצות אבטחה, ועל כן היא בטוחה כמעט לחלוטין. כמעט, כי כפי שמומחי אבטחה מזהירים, שעדיין עלולים ליפול בה באגים סטנדרטיים.
 
ומה השלב הבא? ערוץ 9.90?
 ומה השלב הבא? ערוץ 9.90?   
ובארצנו הקטנטונת, וואלה חדשות מדווחים כי בנק ישראל החליט על הנפקת מטבע חדש, בערך נקוב של 9.90 שקלים. המטבע יפתור את תעבורת האגורות שנוצרה בין הציבור לבנקים, ויחסוך למשק מיליוני שקלים בשנה, שהולכים לאיבוד בגלל מחירים שננקבים באגורות בודדות. למרבה הצער, לא מדובר בידיעה אמיתית, אלא בפרסומת לחברה סלולרית.
 
פד נקי הוא פד מאושר
 פד נקי הוא פד מאושר   
בחיים מברשת, לעומת זאת, תוכלו לקרוא היום את המדריך השלם לפדים לעכבר.
 
שר הטבעות כבר אישר את השתתפותו
 שר הטבעות כבר אישר את השתתפותו   
ועוד בישראל, הפעם באתר ביקורת הקולנוע האלטרנטיבי "עין הדג", לונג ג'ון מציעה נישואין לרד פיש.
 
 
והנה כמה ממתיחות אחד באפריל המוצלחות דאשתקד, כולל זו של מייסד לינוקס, שהכריז "איני יכול עוד".
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by