ב-Online
 
 
 
 
 
 
 
 
גם בלונדינים וגם יודעים לגלוש 
 
 בשוודיה מבשלים יופי של אינטרנט   
 
רויטרס

הסקר השנתי שערכו IBM והאקונומיסט קובע כי שוודיה הדיחה את ארה"ב והיא עתה האומה בעלת אורינטציית הרשת הגדולה בעולם

 
 
 
 
 
 
 
 
 
שוודיה הדיחה את ארה"ב מהמקום הראשון והפכה לאומה בעלת מודעות האינטרנט הגבוהה בעולם, כך על פי סקר חדש שפורסם אמש (ג').

מדינה סקנדינבית נוספת, דנמרק, התקדמה אף היא צורה אגרסיבית ועקפה גם כן את ארה"ב בכל הקשור לאינטרנט, כך עולה מהמחקר המקיף אותו ערכה החברה האמריקאית IBM בשיתוף עם חטיבת המודיעין של המגזין הבריטי "The Economist".

מבין ששים המדינות שנסקרו, עומדות אזרבייג'ן וקזחסטן בתחתית הרשימה עם 2.37 ו-2.56 נקודות (בהתאמה) מתוך עשר נקודות אפשריות. שוודיה השיגה 8.67 נקודות לעומת 8.32 בשנה שעברה. ארה"ב שירדה למקום השלישי, נותרה עם 8.43 הנקודות שהיו לה בשנה שעברה, כאשר היא חולפת רק במעט על פני הולנד ובריטניה.

הבדלי הניקוד בין 14 המדינות מובילות היו מינוריים בלבד, כשלכולן היו יותר משמונה נקודות כתוצאה משפע של אפשרויות חיבור זולות לרשת, תוכנות ותמיכה טכנית זמינה, סטטוס חוקי ומוכנות ממשלתית, ומעל לכל, אוכלוסייה הסבורה באמת ובתמים כי לבלות זמן על הרשת זה דבר ממש מגניב.

"צפון מערב אירופה, צפון אמריקה ואוסטרליה עומדות ברמות זהות כמעטלחלוטין בנושא", אמר פיטר קורסטן, מנהל המכון האירופי לערך עסקי של IBM. איטליה וצרפת נעדרות מרשימת חמש עשרה המדינות המובילות, והן בהחלט נמצאות ב"ליגה השנייה" בכל הנוגע ל"חיבוריות" ול-"אימוץ עסקי ופרטי של האינטרנט", אמר קורסטן.

דרום קוריאה קפצה מהמקום ה-21 למקום ה-16, ועקפה את צרפת, איטליה, טיוואן, ניו-זילנד ובלגיה, בעיקר בשל היותה המדינה בעלת האחוז הגבוה ביותר של בתי האב המחוברים במהירות גבוהה.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by