ב-Online
 
 
 
 
 
 
 
 
התוכנית הכלכלית החדשה של סלון.קום 
 
 אם יש כסף, זה אומר שאפשר להחליף את הסלון?   
 
מערכת חיים ברשת

אתר התוכן הנאבק על חייו גייס 800 אלף דולר; מעריך שהסכום יספיק להביאו לריווחיות עוד השנה

 
 
 
 
 
 
 
 
 
חבר`ה, הולכים לחגוג באיקאה!
 חבר`ה, הולכים לחגוג באיקאה!   
בשורות משמחות לחובבי התוכן האלטרנטיבי: בשבוע שעבר גייס המגזין המקוון Salon.com, הנאבק על המשך קיומו הכלכלי, 800 אלף דולר ממשקיעים. להערכת אנשי המגזין, הסכום יספיק להחזיקו עד שיגיע לריווחיות, דבר שהם צופים שיקרה עוד השנה.

"אנחנו שמחים שהצלחנו להשיג את סבב המימון הנוכחי מכמה מהמשקיעים הגדולים שלנו, מה שיספר לנו את ההון הנחוץ ליישם את תוכניתנו להגיע לאיזון", אמר נשיא ומנכ"ל סלון.קום, מייקל או'דונל. הוא הביע תקווה שהדבר יעודד מנויים משלמים קיימים ופוטנציאליים, כמו גם יגדיל את ההכנסות מפרסום.
 
 
מנהלת רישוי התוכן, אדריאן קרו, כתבה באימייל ללקוחות העסקיים של המגזין: "אף שהאינטרנט היה סביבה מאתגרת עבור חברות רבות, הוא מתגלה כמדיום חיוני כלכלית וחשוב בצורה קריטית" (לא, גם אנחנו לא מבינים משפטים בתאגידימית).

סלון.קום, המתקיים ממנויים ומפרסום, מדווח עוד כי עבר השבוע את קו 60 אלף המנויים המשלמים, וכי הוא זוכה לשיעור חידוש מינויים שנתי של 72 אחוז. לאור קשיי הפרנסה של המגזין, הושק בינואר מודל הכנסות חדש, לפיו גולשים יוכלו לקבל גישה חינם למשך יום שלם לתכני הפרימיום, בתמורה לצפייה בסדרת עמודי פרסום. האתר מדווח כעת על 14 מפרסמים נוספים שחתמו על הסכם לפרסום בפורמט הזה.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by