ב-Online
 
 
 
 
 
 
 
 
אתה נגד המלחמה, אז אולי נפטר אותך 
 
 היפי-פיפי. הנרי נור (משמאל) וחברים לקונספירציה   
 
מערכת חיים ברשת

איך קרה שכתב טכנולוגיה מעיתון אמריקני הושעה מתפקידו בגלל שהעז למחות נגד המלחמה בעיראק? ומה חושבת על זה מערכת "חיים ברשת"?

 
 
 
 
 
 
 
 
 
מערכת "חיים ברשת" מודיעה בזאת כי היא נגד המלחמה בעיראק. לא, שניה, מערכת "חיים ברשת" תומכת במלחמה בעיראק. כלומר מתנגדת, זאת אומרת בעד. רגע. בואו נתחיל מההתחלה: מערכת "חיים ברשת" רוצה לשמור על מקום עבודתה ולכן לא תספר לכם מה כל אחד מעובדיה חושב על המלחמה בעיראק.

אתם בטח שואלים את עצמכם מה זה משנה בכלל. הרי אתם כותבים על טכנולוגיה וכאלה, מה זה משנה אם אתם בעד או נגד? אז זהו, שגם הנרי נור, כתב הטכנולוגיה של הסאן פרנסיסקו כרוניקל, חשב שאין קשר והלך להפגין נגד המלחמה. התוצאה? נור יושב עכשיו בביתו, מושעה עד להודעה חדשה, ומספר לכולם כמה זה לא הוגן.

נור בן ה-57 נעצר בסוף השבוע שעבר, ביחד עם 1,300 אנשים נוספים, לאחר ניסה לחסום רחובות בעירו, במחאה נגד המלחמה בעיראק. "אני לא כותב על עניינים לאומיים, אני לא כותב על פוליטיקה לאומית, אני כותב על דברים כמו ספאם", אמר נור לסוכנות הידיעות רויטרס.

מהעיתון לא נמסרה תגובה, אבל מזכר פנימי שהפיצו ראשיו לאחר ההשעיה טען כי "עבורנו, כמיישמים מהמעלה הראשונה של חופש הביטוי, הגינות, יסודיות, אובייקטיביות ואמינות הם הכרח. אם נאבד את אמינותנו, נאבד גם את אמון הציבור".

"אובייקטיביות מלאה היא אשליה", אמר נור בתגובה. "לכל אחד יש דעות בנושאים חשובים, לפחות לרוב האנשים יש. העיתונות הטובה ביותר מגיעה מאנשים המעורבים בעולם שמסביבם ומחויבים לו, אנשים שאינם רק רושמי רשימות ריקים שיושבים ליד המקלדת וכותבים סיפורים, אלא מי שיש בו תשוקה ורגש ומחויבות".

אמן ואמן. וזו בדיוק הסיבה בגללה מערכת "חיים ברשת" מצהירה כי היא בעד המלחמה, כלומר היא מתנגדת לכל מעשה תוקפנות, זאת אומרת היא מעדיפה שלא להגיד כלום בשלב זה. תודה.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by