ב-Online
 
 
 
 
 
 
 
 
האחד באפריל בוטל השנה בגלל המלחמה 
 
 גם אתם מפחדים מליצנים?   
 
רויטרס

טוב, לא באמת (אבל תודו שלחצי שניה זה נראה סביר). ולכבוד ה"חג" הכי מטופש מאז פורים, הנה כמה מקומות טובים לחפש בהם מתיחות שגם עובדות

 
 
 
 
 
 
 
 
 
שמעתם על הגזר שהונדס גנטית כדי שיוכל לשרוק בזמן שבישלו אותו? ומה בקשר להמבורגר ללקוחות שמאליים? אם לא שמעתם, אולי תרצו להכנס לרשת כדי למצוא בה סקירה קטנה של מתיחות ובדיחות על חשבונם של אחרים, שהרי היום ה-1 באפריל.

ואגב, לפני שנתחיל, הידעתם שה"חג" הלא רשמי מצויין לכבודם (או לגנותם, למעשה) של הצרפתים בני המאה ה-16, שהמשיכו לחגוג את ראש השנה ב-1 באפריל, למרות ששאר אירופה כבר עברה ל-1 בינואר? וזה באמת, או שלא.

אז בואו נתחיל. הבוס שלכם אוהב את המכונית שלו? אתם רק צריכים להשיג את המפתחות שלו ולהחנות אותו במקום אחר בחניון החברה. אולי בקומה אחרת. או שאת הקורבן המקרי שלכם תמצאו בספרייה השקטה, כשתניחו שטר של 20 שקלים על הרצפה, ותקרעו פיסת בד כשהאיש הראשון מתכופף להרים אותו. אלה לפחות חלק מההצעות שמופיעות באתר April Fools R Us.

האתר גם מרכז כמה ממתיחות ה-1 באפריל הגדולות של השנים האחרונות, כמו ההודעה של חברת וירג'ין אטלנטיק שתתחיל לפרסם את הלוגו שלה על כנפיים של פרפרים.

על פי האתר, הסקוטים נוהגים להקדיש את היום למהתלות שמערבות בהן ישבנים, האנגלים מסיימים את גל הבדיחות על הבוקר וממשיכים לעבוד כרגיל, ובפורטוגל זורקים קמח האחד על השני.

ומה עושים בארץ האינטרנט? שולחים אימיילים, כמובן. כך למשל תוכלו להיכנס לאתר Prankbot.com, למלא טופס ולשלוח לחבר שלכם, שרק אתמול סיים את התואר שלו בקושי, שהתואר נשלל ממנו כי לא השלים את חובותיו.

פרנקבוט מציע גם מכתבי אהבה, כמו גם מכתבים מרשויות מס שונות המודיעות לנמתח כי עליו לשלם חוב גדול שנצטבר בשנים האחרונות. אתר MailFool מאפשר לכם לבנות את מתיחת האימייל שלכם, וישלח לכם אותה בשם מי שתרצו. האתר מספק, כמובן, ם הצעות למתיחות, לטובת חסרי ההשראה.

Freesite.com ייתן לכם כמה מתיחות גיקים קלאסיות, כמו תוכנית קטנה שמייצרת הודעת שגיאה, או אחרת שמשנה אקראית את צורתו של סמן הנמתח.

אם אתם נוטפים רוע היום, אולי כדאי שתנסו את התוכנה שמחקה את המסך הכחול הידוע לשמצה. ואם זה לא מספיק אפקטיבי, מה לגבי התוכנה שמחשיכה את המסך לגמרי? המקום בו אפשר להשיג קצת מהרוע הזה הוא Lumpyporridge.com, שמציע גם אפשרות לגרום לנמתח לאבד את השליטה על העכבר שלו, או לבהות בעשרות עיניים שנפתחות לפתע על המסך.

אם אתם מאלה שצריכים אביזרים למתיחות שלכם, אז אולי יהיה לכם קשה לקבל אותם בזמן השנה, אבל לקראת השנה הבאה, דעו שהרשת מלאה בחנויות שיעזרו לכם למצוא את כרית הפלוצים האולטימטיבית. PrankPlace.com, The Gag ו- eprank.com הן שלוש שכאלה.

וכמובן, צריך גם לדעת איך להתגונן. סביר להניח שכל הודעה מפתיעה שתגיע היום מכיוון אתרי החדשות מכוונת ליום הזה. גם מרשימות תפוצה ראוי להיזהר ביום הזה, כי אתם עוד עלולים למצוא את עצמכם מהצד הלא נכון של בדיחה כמו זו של לשכת עורכי הדין של קולורדו, ששלחה מייל לכל אנשיה, ובו היא מודיעה על קוד לבוש חדש, בו הגברים מחויבים ללבוש מעילים כחולים עם סמל הלשכה על כיס החזית, ונשים תחויבנה ללבוש חצאית משובצות. חמישה עורכי דין התקשרו בחזרה ללשכה ותהו כמה תעלה להם הגזרה.

אז תיזהרו שם בחוץ.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by