ב-Online
 
 
 
 
 
 
 
 
144 נחשפת! 
 
 חשיפה ראשונה: 144 וידיד   
 
עידו קינן

הבלוגרית הפופולרית, שסיפרה על החיים כמוקדנית 144, פורשת בשיא; היא מתעקשת להישאר אנונימית, אבל הסכימה לפרסום תמונתה

 
 
 
 
 
 
 
 
 
"הכל התחיל בחופשת השחרור שלי, חיפשתי עבודה, אני לא אוהבת לשבת סתם בבית אז ישר התחלתי לגשש אחרי עבודות..." כך נפתח "הבלוג של 144", בלוג של מוקדנית 144 שחשפה את אחורי הקלעים של השירות שכולנו נעזרים בו, אבל מעטים מכירים אותו מבפנים. אחרי חודשיים בלבד של פעילות, 24 רשומות, למעלה מעשרת אלפים כניסות ולא פחות מארבע כתבות בעיתונות, עוזבת "144 - הדור הבא" את הבלוגיה הישראלית.

"144 - הדור הבא" (21), שדרגה משמעותית את הבלוגיה, כשתיארה בכישרון רב את חייה של מוקדנית ואת הרגעים המצחיקים, המוזרים וההזויים בהם היא נתקלת ("אי אפשר לחפש מישהו לפי תעודת זהות, מידת נעליים, מקצועו, ושמו הפרטי", הסבירה ברשומה "22 דברים שטוב לדעת על 144").

שניים מקוראי הבלוג הקבועים היו מנהלת מחלקת הדוברות בבזק, דבורה שגיא, שאף פרסמה מדי פעם תגובות בבלוג, ודובר בזק, יותם יקיר, שניסה לשדל את 144 להזדהות ולתרום את כשרונה לטובת העלון הפנימי של החברה. אבל 144 לא נשברה, ושמרה על עצמאותה. "בהחלט נהננו לקרוא מחוויותייך ונדמה לי שאלה שקראו את הקטעים שלך, למדו להכיר ולהבין את כל נציגי השירות במוקדי בזק", כתבה שגיא בתגובה לפרישתה של 144, ואיחלה לה בהצלחה. ובכל זאת, מבלי להתכוון, עוררה 144 את הסוגיה המעניינת של יחסו של מעסיק לעובדים שחושפים את קרבי החברה לעיני כל.

לאחרונה רמזה 144 על הידלדלות מעיין הסיפורים, ובשבוע שעבר הכריזה רשמית על התפרקותה. לחיים ברשת סיפרה, שהחליטה לסגור את הבלוג כשיגיע לעשרת אלפים כניסות. "אני סוגרת כי צריך לפרוש בשיא, ככה אני חושבת, זה לא יכול להימשך לנצח", כתבה ברשומת הפרידה שלה. היא הודתה שם לרבים, ובין השאר לקוראיה ("לכל מי שהגיב ועשה לי חשק להמשיך לכתוב כאן") ולמעסיקה ("תודה לבוס שלי שלא מפטר אותי"), והודיעה שהיא שוקלת להעביר את השרביט למוקדנית אחרת.

144 הסכימה לשלוח, במיוחד לגולשי חיים ברשת, תמונה שלה (בה נמחקו עיניה, למניעת זיהוי), אבל היא ממשיכה בסירובה להיחשף בשמה – החלטה נבונה, שתאפשר לה בעתיד לכתוב בלוג באנונימיות. וזה באמת מה שהיא מתכוונת לעשות: כרגע היא ממשיכה לעבוד אצל בזק, לפחות עד שתקבל את תלושי השי לחג, אבל למזלנו, הפרישה מהבלוגים היא זמנית בלבד: "אולי אני אכתוב גם על העבודה הבאה שתהיה לי (עוד קריטריון לחיפוש עבודה – מענינת ושניתן לכתוב עלייה בלוג!)"
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by