ב-Online
 
 
 
 
 
 
 
 
בפעם הבאה שאתם דורכים על משהו 

בפעם הבאה שאתם דורכים על משהו

 
 
הילה בקמן

כדאי שתדעו לב איך הוא נראה מקרוב. וגם: אוכל גס, טריקים במתמטיקה שירשימו את החבר'ה וצוואה מעניינת של אוסקר ווילד

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
בעולם יש הרבה מעבר למה שאנו מסוגלים לתפוס בחושים שלנו. צורות ובעלי חיים שיופיים נעלם מעיניים בלתי מזוינות, מתגלים במלוא הדרם דרך עדשת המיקרוסקופ. בגלרייה זו תוכלו לגלות איך יצורים כעורים ומבעיתים כחרקים ואורניזמים טפיליים, הם למעשה יצורים יפהפיים כשמסתכלים עליהם מקרוב, להיחשף ליצורים ימיים נסתרים, ולצורות וטקסטורות חבויות ונהדרות.
 

curiousmath.com

 
אם אתם רוצים לדעת איך מחשבים שורש ריבועי מבלי להשתמש במחשב, איך אפשר להיעזר באצבעות שלנו כדי לחשב חישובים מתמטיים, באילו קיצורי דרך אפשר להשתמש כדי לגלות אם מספר, ארוך ככל שיהיה, מתחלק במספר אחר, איך יודעים איזה יום בשבוע יצא ה- 1 בינואר 2005 למשל, ומה כל כך מענין במספר 153 בהקשרו התנ"כי, curiousmath.com, שמציע מיני טריקים חשבוניים ועובדות טריוויה מתמטיות מעניינות, הוא המקום לבקר בו.
 

צוואתו של אוסקר וויילד

 
קשה להבין איך לאוסקר וויילד, הסופר, המחזאי והאסתטיקן-לעת-מצוא האירי, שמת בפתחה של המאה ה-20, הרבה לפני הולדתו של ה- PC, ועוד הרבה לפני הולדתה של האינטרנט, יש השפעה כה רבה על תחום עיצוב הרשת. ובכן, מסתבר שכמו כל אדם שמקדים את זמנו, האיש פשוט ידע על מה הוא מדבר. ב- Oscar Wild Web Design School, תוכלו להפיק כמה לקחים חשובים שימנעו מכם לעשות טעויות עיצוביות שכיחות.
 
 

בין אינדיבידאוליות לאחדות

 
הצלם ארי ורסלויס והסטייליסטית אלי אויטנברוק מרוטרדם, העמידו המוני אינדיבידואלים בתוך מסגרת זהה ובתנוחה דומה, וצילמו אותם. הם בחנו בקפדנות את קוד לבושם וסדרו את הצילומים לפי קבוצות. התוצאה היא כמעט תיעוד מדעי-אנתרופולוגי של הנסיון האנושי להבחנה מהאחר, באמצעות ניכוס של זהות קבוצתית. הסתירה המובחנת בין אינדיבידואליות לאחדות שנתונה במסגרת של נקודת מבט אובייקטיבית לכאורה, מעניקה לגלרייה זו את ערכה האמנותי.
 

אוכל גס

 
על אף היותנו אנשים רציניים ובוגרים, מילים מלוכלכות עדיין גורמות לנו לצחקק בטפשיות, ובמיוחד כשהן מופיעות בהקשר מפתיע. rude food ליקט מאכלים שמקורם במדינות שאינן דוברות אנגלית, הקרויים על שם איברים מוצנעים, פליטות גוף וכינויי גנאי באנגלית, בליווי הערות.
 

ביד אחת

 
אם אתם מצהיבים מקנאה נוכח ג'אגלרים שמצליחים ללהטט כלאחר יד, בעוד כל הנסיונות שלכם ללהטט עם יותר משני כדורים הסתיימו במפח נפש, סימולטור הג'אגלינג הוא האתר בשבילכם. כאן תוכלו לבחור את הכדורים, את התאורה והמהירות, וללמוד איך עושים את זה.
 
 
נתקלתם באתר שיכול לעניין אותנו? שלחו אותו אלינו
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by