ב-Online
 
 
 
 
 
 
 
 
תהיי יפה ותדברי 
 
 יוצא מזה נוזל כחול?   
 
מערכת חיים ברשת

נשים יקרות, תמיד רציתן טלפון סלולרי שיגיד לכן מתי מגיע המחזור, כמה אתן שמנות ומי יאהב אתכן בכלל? אז עכשיו יש

 
 
 
 
 
 
 
 
 
טלפונים סלולריים הם דרכה של הפטריארכיה הגברית לשמר את ההגמוניה שלה, ואת זה יודעת כל אישה. הביטו באנטנה המזדקרת מקצה המכשיר שבידכם, ונראה אתכן מצליחות להתחמק מהפאליות המאיימת הזו. ובכלל, רק לחשוב על הרעיון של מכשיר שכל מהותו לחיצות על כפתורים הנענים בקולות צווחניים וכנועים, הרי זו הגבריות המדכאת בשיאה!

סתם. לא באמת.

האמת היא שטלפונים סלולריים הם די מתת האל לנשים בעולם הגברי המדכא באמת. לא מעט נשים משתמשות בניידים שלהן כדי להרחיק מעליהן תוקפים, הנמנעים מלתקוף את מי שנמצאת כרגע בטלפון עם החבר או החברה. האמת היא שיכולת לנוע בחופשיות עוזרת תמיד לחלש וחותרת תחת הכוח הסטטי של החזק.

אבל כרגיל, יש מי שדואג לעטוף גם המהפכה הסלולרית בעטיפות מוכרות, כדי שזו תוכל להיכנס בקלות אל בין דפי "לאישה". הנה סמסונג מציגה את SGH-T500, טלפון בעל שם בלתי סקסי בעליל אבל תכשיט של מכשיר. 32 אבני זירקון, ציפוי זהב, כל הגועל נפש. המסך, לטובת המתאפרות, הופך למראה בעת הצורך. גם מחשבוני קלוריות ושומן מצורפים לחוד החנית הטכנולוגית.

אבל אישה היא לא רק דיאטות ואיפור, כידוע לכם. היא גם ביוץ. ואכן, המכשיר מאפשר לבחורינה המטופשת לחשב את הימים שנותרו עד למחזור החודשי המלבב.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by