ב-Online
 
 
 
 
 
 
 
 
רק היום! רק היום! מלחמה 
 
 סאלאם פּאקס מי   
 
מערכת חיים ברשת

בובת צמר של סדאם מקבל בראש, רשיון לצוד מחבלים וספרי הדרכה סינים למקרה של מתקפה ביולוגית. על מה האמריקנים חושבים כשהם עושים עסקים?

 
 
 
 
 
 
 
 
 
נו במת, זה יפה ככה לשות?
 נו במת, זה יפה ככה לשות?   
ארצות הברית כבר מזמן הבינה שלא משנה מה קורה, אפשר לעשות מזה כסף. כל מי שמביט בארצות הברית כבר הבין מזמן שאפשר ללמוד הרבה מאוד על האמריקנים רק מגלישה בחלקים הפחות מוארים של הרשת. ואיפה נפגשות תאוות הבצע והחריגות? איפה אם לא ב-eBay.

אז הנה, לרגל המלחמה, כמה דברים שנמצאים עכשיו למכירה באתרי המכירות הפומביות, ויכולים אולי להעיד על מצבם הנפשי המוזר של אחינו שמעבר לטיסות האל-על ב-700 דולר.

לא ברור למה, אבל נכנס לאמריקנים איזה ג'וק סיני לראש. כך למשל מציע אספן אחד ספר הדרכה סיני ללוחמה ביולוגית. 862 דולר וחצי עולה התענוג, ואולי בגלל שאף אחד לא מעריך אומנות אב"כ קומוניסטית טובה, אף אחד לא הגיש הצעה לרכישת המוצר.

נשאר בתוך ערכת ההתגוננות הסינית, ונגלה את ארבעים ושש הסיכות המכובדות שהוענקו ב-1970 לאזרחי סין השונים, כדי לציין את התקדמותה של הרפובליקה העממית בחקר האטום וניצול האנרגיה שלו (למטרות השמדה, איום וחשמל). גם האוסף הזה, שנאסף על ידי אזרח סיני במשך כמה עשורים, לא הביא למבול של הצעות. ואולי אלו 431 הדולרים שמרתיעים.
 
 
מה שכן עושה רושם שהולך, ואולי שוב בגלל המחיר, הם הסטיקרים שיכול אדם להדביק על רכבו ולהתגאות בכך שהוא צייד טרוריסטים מורשה. לא כזה מתוחכם, למען האמת, אבל אם הברווזים האזרחיים רוצים להרגיש בטוחים במטווח, אנחנו בטח שלא נפריע להם.

אבל לכל תעלול יש גבול, והמוצר המלחמתי האחרון והחביב שלנו עובר אותו ללא ספק. מדובר בבובת צמר דמויית סדאם חוסיין, שהאיש שמוכר אותה מציין כי היא נעימה למגע ולחיבוק. אז מה מפריע לנו? אולי זה טומאהוק הצמר שתקוע לסדאם בדיוק בתחת. כי לא משנה אם זה פי הטבעת שלנו או של איזה רודן אכזר במיוחד, עצם המחשבה החודרנית מעוררת צמרמורת.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by