ב-Online
 
 
 
 
 
 
 
 
ההיי-טק חולה, והפעם באמת 
 
 זה לא באג, זה פיצ`ר   
 
מערכת חיים ברשת

המגפה הקטלנית שתקפה את אסיה לא עושה טוב לעסקים ממשלת טייוואן הזהירה אנשי עסקים מלבוא בשעריה, והאמריקנים, האירופים והיפנים בורחים כמו מאש

 
 
 
 
 
 
 
 
 
כאילו שאין מיתון ואין מלחמה, כאילו התפוצצות בועת המניות של ההיי-טק לא משירה עדיין את רסיסיה ברחבי העולם, הרי שעולם עסקי הטכנולוגיה ספג עכשיו עוד מכה אדירה, והפעם בסיעתא דשמייא. המחלה הקטלנית והמסתורית שתקפה אז מזרח ודרום-מזרח אסיה אינה מאפשרת לאנשי עסקים לנסות ולהניע מחדש את גלגלי הכלכלה העולמית.

ה-SARS, התסמונת הנשימתית החמורה שהפילה עשרות חללים בחודש האחרון, ודומה כי היא מפשטת בקצב הסמבה, הביאה את ממשלת טייוואן להכריז עליה כעל מחלה מדבקת והזהירה אנשי עסקים מלהגיע למדינה ולבקר במחוזותיה הלא בטוחים.

ארגון הבריאות העולמי הכריז על הונג קונג, סין רבתי ווייטנאם כעל אזורים הנגועים במגיפה. בימים האחרונים טענו מדענים כי הצליחו לפענח את חידת הוירוס קטלני, וכי מדובר במוטציה חדשה של השפעת הנפוצה.

עיתון ה-Taiwan Economic News מדוח כי מספר יצרנים אירופים כבר הודיעו כי לא ישתתפו בתערוכות המסחר שהיו אמורות להתקיים במרכז הסחר העולמי בטאייפיי. מבקרים אמריקנים ונציגי חברות יפניות כבר ביטלו פגישות עם ספקי ציוד IT מקומיים.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by