ב-Online
 
 
 
 
 
 
 
 
דגל ארה"ב באתר אל ג'זירה 
 
 
מערכת חיים ברשת

מסתבר שמי שבאמת סובל במלחמה הוא האתר של רשת החדשות הערבית אל ג'זירה. האקרים אמריקאים הצליחו להשתלט על האתר הערב ובאקט פטריוטי החליפו את עמודו הראשי

 
 
 
 
 
 
 
 
 
הערב, לאחר ניסיונות רבים, נפרץ אתר "אל ג'זירה" רשמית. קבוצת האקרים פטריוטית המכנה את עצמה "Freedom Cyber Force Militia" השתלטה על שרתי האתר והעלתה במקום עמודו הראשי את מפת אמריקה בצבעי הדגל כשמתחתיה נכתבו המילים "Let Freedom Ring".

רשת החדשות הקטארית אל ג'זירה העלתה השבוע אתר חדש בשפה האנגלית. האתר החדש, מצטרף לאתרה הערבי של החברה, שזכה בשבוע האחרון לפופולאריות עצומה בעיקר בשל צילומי גופותיהם של השבויים האמריקאים שפורסמו בו.

אל-ג'זירה אינה אהודה במיוחד במערב, בעיקר בשל קשריה הטובים (יש אומרים טובים מדי) עם העולם המוסלמי על גופיו הקיצוניים. פרסום תמונות השבויים, העלה לגבהים חדשים את חמתם של האקרים אמריקאים, שהפכו את הפלת האתר למבצע צבאי שיש להצליח בו בכל מחיר.

מרגע העלאת האתר האנגלי הוא הותקף נמרצות בידי האקרים, דבר שבנוסף לכמות הגולשים האדירה, גרם להפלתו לשעות רבות ולאי-זמינותם של חלקים רבים באתר. החלפתו של העמוד הראשי באתר בדגל אמריקה הינו בהחלט שיא חדש במלחמה האלקטרונית המוזרה שפרחה כאן – אמריקה נגד "התשקורת העויינת", כשהשאלה הגדולה היא: האם היא באמת האוייב?
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by