ב-Online
 
 
 
 
 
 
 
 
היי חבר, רוצה מבזק בשקל? 
 
 
עידו קינן

אבל זה עולה הרבה יותר: מי שירצה את מבזקי ynet באתר או ברשת הפנימית שלו, יצטרך לשלם כמה מאות דולרים לחודש

 
 
 
 
 
 
 
 
 
ynet ממשיכים עם העניין המוזר הזה של להרוויח כסף מהתכנים שלהם. אחרי שהתחילו לגבות תשלום מגולשי חו"ל עבור גישה לאתר, מכוונים ב-ynet את מגלה המתכות שלהם לעבר הישראלים. רוצים לקבל מבזקים טריים של ynet, שיוזנו ישירות לאתר האינטרנט הפנימי שלכם? תשלמו. 500 דולר לחודש, לפני הנחה.

בימים האחרונים נוספה שורה בתחתית המבזקים של האתר: "חדש! מבזקי ynet באתר החברה שלכם". הלינק מוביל אל עמוד שמציע את "חלון המבזקים של ynet עכשיו באתר החברה שלכם", ומפרט: "מעתה גם אתרים פנימיים של חברות (פורטלים ארגוניים, Intranet, Extranet) יכולים להציב את חלון המבזקים של ynet - אתר החדשות המוביל במדינה [...] הצבת חלון המבזקים של ynet תאפשר לעובדים ליהנות משרות חדשותי בעל ערך מוסף עבורם כל זאת מבלי לצאת מאתר החברה". והפאנץ'-ליין: "השרות בתשלום". פנינו למוקד המכירות של השירות החדש, ונמסר לנו כי המחיר הבסיסי הוא 500 דולר לחודש, אבל כמובן שתמיד אפשר להתמקח על המחיר, והתחייבות מראש לזמן ארוך גם כן יכולה לעזור לדחוף אותו כלפי מטה.

חלון המבזקים הזה יכול לשמש בעלי אתרים, שיוכלו להגדיל בעזרתו את זמן ההתחברות של הגולשים לאתריהם; וחברות אשר חוסמות, מסיבות אלה ואחרות, את הגישה של עובדיהן לאינטרנט, אולם מעוניינות שהעובדים יוכלו להתעדכן במתרחש בארץ ובעולם באמצעות המבזקים של ynet. המבזקים הללו מאוד נחשקים: בשנת 00' נשקלה תביעה נגד אתר רוטר.נט, אשר "שאב" את המבזקים לאתרו בלי רשות.

אתר "הארץ" מאפשר להטמיע את חלון החדשות שלו באתרי אינטרנט, בחינם. אתר וואלה, (שחלק גדול מתכניו מגיע מ"הארץ"), מציע את חלון המבזקים שלה להורדה למחשב האישי של הגולש, גם כן חינם. את מבזקי נענע, נכון לעכשיו, תוכלו לקרוא אך ורק באתר האינטרנט.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by