ב-Online
 
 
 
 
 
 
 
 
סוף העולם, אחי 

סוף העולם, אחי

 
 
דביר וולק

נניח שהעולם באמת יושמד בערב המילניום. האם בכך יגיע קץ המין האנושי? לא ולא, כל עוד זה תלוי באנשי אם.טי.וי, שהולכים לשכן שישה צעירים בבונקר מתחת לכיכר הטיימס בניו-יורק. במידה והאנושות תושמד - זאת תהיה התחלה חדשה. במידה ולא - לרייטינג זה בטח לא יזיק

 
 
 
 
 
 
 
 
 
פרויקט הבונקר. אם לא יעזור לאנושות, בטח יעזור לרייטינג (מתוך אתר אם.טי.וי)
 פרויקט הבונקר. אם לא יעזור לאנושות, בטח יעזור לרייטינג (מתוך אתר אם.טי.וי)   
אוקיי, תדמיינו לעצמכם סצינה כזאת. יום שישי, ה-31 בדצמבר, שעת ערב מאוחרת. מיליוני אנשים בכל רחבי העולם כבר הכינו את השמפניה, האקסטות לחגיגות, ואת המים המינרליים, הבטריות והקונסרבים ליתר ביטחון. מי שיש לו עם מי להתנשק דואג לבלוע טיק טאק, ומי שלא - אז למי אכפת ממנו במילא. הספירה לאחור מתחילה. עשר, תשע, שמונה - ואז, בדיוק כשכולם מתכוננים לרגע הגדול - חושך.

ואחרי החושך - טילים באליסטיים מקירגיזיה מתנה לשנה החדשה, מכוניות תופת של בין-לאדן מתפצפצות כמו גרעינים, ובקיצור נהיה בלאגן מכאן ועד להודעה חדשה. יופי, אז הכנתם מים מינרליים ובטריות כמו שאמרו. אבל תראו לי טיל גרעיני שנבהל כשמנפנפים מולו קונסרב של תירס. מה תעשו עם בטריה דאבל איי כשבחוץ 3000 מעלות צלזיוס? לא נעים.

בקיצור, כשהשחר של האחד בינואר עולה על העולם, המין האנושי נראה, איך לומר, מת למדי. לא חראם? חראם. אבל הסירו דאגה מלבבכם. אנשי רשת אם.טי.וי ישבו, חשבו והגו רעיון מחוכם למדי, שידאג לכך שהמין האנושי לא ייחרב אפילו אם העולם ייטחן לאבק דק, ובמעשה כשפים של ממש, גם הרייטינג של אם.טי.וי (שהוא לא משהו בזמן האחרון, עושה רושם) ייטפס קצת.
 
הבונקרנאוטים. עכשיו תסתכלו טוב טוב, ותחשבו: האם אתם רוצים שעתיד המין האנושי ייראה כמו פרסומת לבנטון?
 הבונקרנאוטים. עכשיו תסתכלו טוב טוב, ותחשבו: האם אתם רוצים שעתיד המין האנושי ייראה כמו פרסומת לבנטון?   
קוראים לזה פרויקט הבונקר, וזה הולך ככה: הרשת נתנה לצופים ולגולשי האתר שלה לבחור מבין עשרות מועמדים, שלושה בנים ושלוש בנות. את ששת החבר`ה הולכים אנשי אם.טי.וי לקחת, ולשים אותם בבונקר תת קרקעי מתחת לכיכר הטיימס בניו-יורק. במקרה שהמין האנושי באמת יעלה השמיימה בליל המילניום, תסמכו על ששת המופלאים של אם.טי.וי שיתפקדו על תקן של אדם וחווה פוסט-מודרניים, ולמין האנושי תהיה המשכיות. במקרה והכל יעבור כשורה, הם ייצאו מהבונקר בשלושה בינואר, וייפרדו מ-15 שניות התהילה להן זכו.

או, אם לתת לאנשי אם.טי.וי לסכם את זה במילותיהם העדינות והחכמות כתמיד: "רובכם בטח תמותו באפוקליפסה שתגיע (סליחה, חבר`ה), אבל אנחנו מתכננים לתקוע את ששת ברי המזל האלה מתחת לטיימס סקוור באותו זמן, כי כאילו, אתם יודעים, מישהו צריך להמשיך את המין האנושי".

אתם, מצידכם, תוכלו לעקוב אחרי השישה דרך מצלמות-רשת שייפעלו 24 שעות ביממה ויתעדו את שהות החבר`ה בבונקר. תוכלו גם לשלוח להם מסרים דרך האתר של אם.טי.וי, או לקשקש איתם בחדר צ`אט מיוחד. זה יתחיל ב-26 בדצמבר, אבל כבר עכשיו אתם יכולים להשתתף בכמה משאלים, כמו "מה הייתם רוצים שיישרוד אם העולם ייחרב", כשאתם יכולים למלא אופציות מעמיקות כמו דיסק אהוב, סרט, או חטיף.

 
כל אחד מששת המופלאים גם יביא איתו חפצים שונים ומשונים להעביר את הזמן בבונקר, כי עם כל הכבוד למתח מיני בריא וסכנת הכחדה, שבוע בבונקר זה קצת משעמם, לא? מייק קארסון יביא איתו תמונות של המשפחה ושל החברים, נייר, עטים ועפרונות. לנור דייוויס תביא איתה תמונה משפחתית ואת בובת הצפרדע האהובה עליה. זאק גודמן יביא מפוחית, וספר בשם "שיחות עם אלוהים 2". טינה קים תביא איתה תמונות משפחתיות. מורין קייל תביא תמונות, ואת חולצת הטי האהובה עליה. ומייקל מייקל, אולי הכי מלך מכולם, יביא גיטרה, וג`קט מייקל ג`קסוני במהותו. זאת תהיה הצידה לדרך של המין האנושי.

אם לנסח את זה במילים עדינות, אז בואו נגיד ככה: אם אלה הממשיכים של כולנו, אולי בכל זאת כדאי לקוות שהכל ייגמר כמו שצריך. בכל אופן, עוד עשרה ימים בדיוק, אם נרצה ואם לא, אנחנו הולכים לגלות.

 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by