ב-Online
 
 
 
 
 
 
 
 
לא מוכרים לכלבים וקנדים 
 
 למה אתה לא בבצרה?   
 
מערכת חיים ברשת

עוד הוכחה שיש בארצות הברית מי שאיבד קצת את שיקול הדעת שלו. חברת מחשבים שהציעה מדפסת למכירה ב-eBay סירבה לשלוח אותה לזוכה, כי הוא קנדי

 
 
 
 
 
 
 
 
 
דייויד אינגראם הציע 24 דולר וחצי על מדפסת הלייזר שהוצעה למכירה ב-eBay. הוא זכה. אבל דייויד אינגראם לא זכה לראות את המדפסת החדשה שלו מחוברת למחשבו האישי. למה? כי דייויד אינגראם הוא קנדי, זה למה.

ביום אחרי הזכייה במכרז קיבל אינגראם מייל מ-CompAtlanta, החברה שהציעה את המדפסת למכירה. "נכון לעכשיו", נכתב במייל, "איננו שולחים מוצרים, ואיננו מקבלים הצעות, מקנדה, ממקסיקו, מצרפת, מגרמניה ומכל מדינה אחרת שאינה תומכת בארצות הברית בניסיוננו לפטור את העולם מנוכחותו של סדאם חוסיין. אם אתם לא איתנו, אתם נגדנו".

אינגראם שלח מייל מחאה לחברה, ונתקל בתשובות כגון: "איזה חלק של ההודעה שלנו לא הבנת? המוצר לא יישלח אל מחוץ לארצות הברית, ואנחנו לא מקבלים הצעות מקנדים. הבהרנו זאת בפשטות". כשאינגראם ניסה לרכוש מדפסת זהה כאמריקני, שרק רוצה לקבל את המדפסת שלו לקנדה, שלח לו סיד מיצ'ל, מנכ"ל קומפאטלנטה, את המייל הבא: "אתה מנסה לעקוף את העובדה שאתה קנדי. לא נכבד את הצעתך ולא נשלח לך את המוצר לכתובת כלשהי".

"אם הם באמת חושבים שמי שלא איתם הוא נגדם ואסור לעסוק איתו עסקים", אמר אינגראם לאתר Wired המביא את הסיפור, "הם לא צריכים למכור למחצית הדמוקרטים ועשרים אחוזים מהרפובליקנים, שלא תומכים במלחמה הזו".
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by