ב-Online
 
 
 
 
 
 
 
 
כל הכבוד להוטמייל 
 
 
מערכת חיים ברשת

ורק תגידו שאנחנו לא יודעים לפרגן – מיקרוסופט מגבילה את מספר המיילים שיכולים מנויי החינם שלה לשלוח, כצעד נוסף במלחמה בספאם

 
 
 
 
 
 
 
 
 
חברת מיקרוסופט, במה שמצטייר כעוד שלב במאבקה בספאם ובמפיציו ברשת, החלה להגביל את מספר האי-מיילים אותם יכולים לשלוח מנויי שירות החינם שלה. כך נמסר בהודעת חברת התוכנה הגדולה בעולם.

ספאמרים, אותם אנשים לא נחמדים השולחים מדי יום את ערמות הזבל הדיגיטלי המציף את תיבות המייל שלנו בפרסומות בלתי נלאות לכל דבר אפשרי, כגון דרכים להשיג הלוואות בזק, צעצועי מין, פורנוגרפיה וכיו"ב – משתמשים בדרך כלל בחשבונות אי-מייל חינמיים בשירותי מייל מבוססי רשת דוגמת הוטמייל, על מנת לשלוח את הודעותיהם.

על מנת להגביל פעילות מסוג זו, קבעה מיקרוסופט כי משתמשים חינמיים לא יוכלו לשלוח דואר ליותר ממאה כתובות אי-מייל בפרק זמן של 24 שעות, מסרה ליסה גורי, מנהלת פרוייקט בכירה בשירות MSN של מיקרוסופט.

"אנו מגבילים את כמות האי-מיילים שמשתמשי הוטמייל יכולים לשלוח בכל יום", אמרה גורי, והוסיפה כי מגבלת מאה המיילים היא "בהחלט ברמה בה האדם הסביר יוכל לשלוח בה אי-מיילים". בטון מפתיע קצת פחות, נמסר ממיקרוסופט, כי על לקוחות משלמים של שירותי האינטרנט של MSN, לא יוטלו כל מגבלות שהן לשלוח דוא"ל.

לפי חברת ברייטמייל, חברה לתוכנת אנטי ספאם העובדת בשיתוף עם הוטמייל, לפחות שתיים מתוך חמש הודעות הנשלחות כיום באינטרנט הן ספאם, ולפי תחזיות מומחים, צפוי יחס זה לגדול עוד יותר השנה לספאם אחד על ל שתי הודעות לגיטימיות.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by