ב-Online
 
 
 
 
 
 
 
 
עינוי סיני 
 
 דיק, דונאלנד, אולי ננסה את זה על אתם-יודעים-מי   
 
מערכת חיים ברשת

משטרת סין החליטה לעצבן את הפושעים שלה למוטב. במקום לרדוף אחריהם ברחובות ובסמטאות, היא פשוט מפציצה להם את הסלולרי בדרישות כניעה

 
 
 
 
 
 
 
 
 
משטרת העיר האנגז'ו שבמזרח סין מצאה דרך לטפל בפשע. לא, אין מדובר בסוג מתוחכם מדי של רובה, ולא באלת קסמים שתחדיר בינה לראשו של העבריין. מדובר בסך הכל בספאם סלולרי.

הקמפיין החדש אליו יצאה המשטרה המקומית מתמקד בזייפני תעודות השכלה, הנוהגים להדביק מודעות קטנות ובהם מספרי הטלפן הנייד שלהם במקומות ציבוריים. המשטרה אספה באחרונה את מספרי הטלפון שפורסמו, ועתה החלו לשלוח למספרים אלה הודעות SMS, במרווחים של 20 שניות בין הודעה להודעה, הנושאות את המסר הבא:

"עברת על החוק בכך שפרסמת מודעה בלתי חוקית. עליך לעצור פעילות זו וללכת ללשכת הענישה המנהלית בעיר האנגז'ו".

תעשיית הזיופים הסינית גדלה בהתמדה בשנים האחרונות. הכניסה לארגון הסחר העולמי ופתיחת השערים למשקיעים זרים הביאה את הסינים לכדי להבנה כי מי שאינו מחזיק בתעודה אקדמית ראויה, מוטב לו שלא ייגש לחפש עבודה. מטבע הדברים, במצב שכזה תמיד יהיו מי שישמחו לספק לאנשי תעודות מזויפות, תמות סכום לא סמלי. קפיטאליזם, אתם יודעים.

דובר משטרת האנגז'ו סירב למסור לסוכנות הידיעות AFP, המביאה את הידיעה, כמה זייפנים כבר הזדכו על החופש שלהם בתחנה המקומית, אך לטענתו הקמפיין מוכיח את עצמו יעיל. מוזר. אפשר היה לחשוב שכל מה שאדם צריך כדי להתחמק מהעונש זה להחליף את הטלפון שלו.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by